02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç Ayrıcalıkları

Protez Saç Ayrıcalıkları

Saç protezleri sayesinde perukları ve sürekli tekrarlamanız gereken doğal kürleri bir kenara bırakabilirsiniz. Firmamız aracılığıyla protez saçlara kavuşun.

Protez saç işlemleri sahip olduğunuz saçlara uygun şekilde yeni saçların oluşturulmasını sağlar. Bu sayede saçlarınızda bulunan seyreklerden kurtulma imkanı bulursunuz. Aşağıda protez saçlar ile ilgili detaylar verilmiştir.

Protez Saç Ayrıcalıkları

1- Acı Duymadan Gür Saçlara Kavuşun

Öncelikle protez saç ile elde edeceğiniz avantajlardan biri acı duymadan direkt olarak saçlarınızdaki seyreklerden kurtulacak olmanızdır. Başınızda saçın olmadığı alanlar doğal şekilde doldurulup, acı duymadan gür saçlara kavuşmanız sağlanır. Alınan ölçüler üzerinden tam başınızın şekline uygun şeklide saçların oluşturulması sağlanır.

2- Saçlarınızın Gürleşmesi İçin Zaman Kaybetmeyin

Protez saçların yapımının ardından direkt olarak saçınıza yerleştirilmesi söz konusu olacaktır. Saçlarınızın yeniden çıkması için zaman kaybetmeyeceksiniz. Kürler ile saçlarınızın güçlenmesi için harcadığınız zamanı düşündüğünüzde protez saç avantajları kapsamında çok sayıda avantajınız olduğunu göreceksiniz.

3- Natürel Saç Görünümü Sağlayın

Peruk takarak elde ettiğiniz gür saçlar natürel bir görünüm sunmaz. Bu sebeple protez saçın avantajı, size kendi saçlarınızdan farksız şekilde bir gürlük sunacak olmasıdır. Dilerseniz direkt olarak gür saçlar elde etmek için protez saçın avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

4- İdeal Saçlar

Protez saçlar tamamen sizin saç renginizde ve saç tipinizde yapılır. Yani protez işlemi tamamlandıktan sonra, ideal saç görünümüne kavuşmuş olursunuz. Bunu bilerek, ideal saç görünümünü elde etmek açısından protez yaptırabilirsiniz.

5- Uzun Ömürlü Kullanım

Protez saçların kullanım ömrü ne kadardır soruları sorulur. Yanıt olarak minimum bir yıla yakın bir süre kullanım mümkündür diyebiliriz. Protez saç bakımı iyi derecede yapılırsa, 1.5 yıl kullanabilirsiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz