Acısız Yöntem Protez Saç Neo Hair
02122962626
  Randevu

Acısız Yöntem Protez Saç

Acısız Yöntem Protez Saç

Gür ve sağlıklı saçlara sahip olmak herkesin hayalidir. Fakat genetik faktörler, kullanılan ilaçlar, stres, sıkıntı, bunalım, yaş, yanlış beslenme gibi etkenler ne yazık ki saçların zayıflayarak dökülmesine neden olur. Bu durumda kişiler insan içine çıkmaktan utandıkları için çeşitli yöntemlere başvururlar. Tıbbın gelişmesiyle saç ekimi ve protez saç gelişmiştir. Bu sayede insanlar kellik probleminden kurtulmuş olurlar. Protez saç sayesinde acısız bir şekilde doğal saçlara kavuşmanız mümkündür.

Acısız Yöntem Protez Saç

Protez saç uygulamaları

Protez Saçın Ölçüm Aşaması

Protez gerçek saçlardan yapılmış deri yada şeffaf diğer malzemelerden üretilmiş doğal görünüm sağlayan bir estetik kalıplardır. Protezler peruk değildir ve gerçek saçlardan üretildikleri için uzun ömürlüdürler. Peruk gerçek saçlarda yapılmazlar ve yapıştırılarak kullanılmazlar. Protezler ise istenilen bölgeye göre kalıplar kesilerek orijinal saçlarınıza uyum sağlayacak şekilde üretilirler. Protez saç merkezine gittiğinizde ilk önce seyrek ve saçsız bölge tespit edilir. Saç protezi uygulanacak bölgeye 8 farklı alan kalem yardımı ile çizilir ve alın çizgisinden başlanarak arka kısmına kadar mezro yardımı ile ölçülür. Daha sonra sağdan sola, soldan sağa protez uygulanacak bölgede ölçme işlemi yapılır. Protez ayarlamak üzere ölçüler firmaya verilir ve belirlenen günde teker gelmeleri istenir.

Protez Saç Yerleştirme Aşaması

Bu aşamada ölçüsü alınan protez saç üretilmiştir ve firma sizinle irtibata geçerek gelmenizi talep eder. Protez saç uygulanacak bölge tıraş edilir ve uygulamak için protez saçın kenarlara yapıştırıcı sürülür. Bu yapıştırıcılar özeldir ve güneş yağmur, terden etkilenmezler. Yapışkanlarda uzun ömürlüdür ve yapışkan özelliği azaldığı zaman yapışkanını yenileyebilirsiniz. Önden alın bölgesinden arkaya doğru yapıştırma işlemi yapılır.

 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz