02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saç Ekimlerine Elveda! Protez Saç Avantajlarıyla Tanışın

Saç Ekimlerine Elveda! Protez Saç Avantajlarıyla Tanışın

Gür saçlara kavuşmak, seyrek saçlardan kurtulmak Protez Saç Tekniği ile ağrı sızı olmadan mümkün oluyor. Aşağıda verilen detaylar üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Ağrı, sızı veren saç ekimlerine Protez Saç Tekniği sayesinde son verebilirsiniz. Bunun için Protez Saç size hem nitelikli ve doğal görünümlü saçlar sunuyor hem de bu işlemin hızlı ve acısız olması sayesinde de oldukça tercih edilen bir uygulama haline geliyor. Dilerseniz Protez Saç ile ilgili detaylı bilgi almak adına iletişim bilgileri üzerinden bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

1- Protez Saç Yapımı

Protez saçlar ile ağrısız ve bekleme süresi olmaksızın gür saçlar elde etmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken, saçlarınızın analizlerini sağlanması ve saç tipinizin tespit edilmesini sağlayarak protez yapılmasını beklemek. İlk olarak başınızın saçlarınızın ne şeklide olması için ölçüsü alınır. Sonrasında da direkt olarak uzman kişiler tarafından başınıza uygun şekilde saç protezi üretimi sağlanır.

2-Protez Saç Bakımı

Saçları Protez olan kişiler bakımlarını mutlaka yapmalıdır. Kendi saçlarınıza gösterdiğiniz özeni aynı şekilde Protez saç içinde göstermelisiniz. Çünkü saçın ne kadar uzun ömürlü olacağını ya da ne kadar verim alacağınızı saçı kullanım şekliniz ve yaptığınız bakımlar belirlemektedir. Bu kurallara uyduğunuz durumda sorun yaşamadan kullanım sağlanır. Protez saç bakımı ihmal edilmediği süre doğal görünüm ile saçlarınızı kullanabilirsiniz.

Saç Ekimlerine Elveda! Protez Saç Avantajlarıyla Tanışın

3-Protez Saç Temizliği

Protez Saç temizliğinizi eski saçlarınızda ki gibi sağlayabilirsiniz tek fark temizlik esnasında daha nazik hareketlerle bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Gün içindeki bakımlarınızı protez saçlarınız temizliği için de uygulayabilirsiniz. Protez saçların yapımının ardından size bu süreç ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. Bilgiler üzerinden hareket ederek, sorun yaşamayacağınız şekilde protez saç temizliğini yapmalısınız.

4- Protez Saç Kullanım Süresi

Protez saç kullanım süresi hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu durumda kullanım süresi hakkında bakıma göre süre verileceğini bilmelisiniz. Saçlarınız iyi bakmanız durumunda 1.5 yıl protez saçlarınızı kullanmanız mümkün.

Saç Ekimlerine Elveda! Protez Saç Avantajlarıyla Tanışın

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz