02122962626
  Randevu

En Modern Saç Ekim Yönteminin Hangisi Olduğunu Biliyor Muydunuz?

En Modern Saç Ekim Yönteminin Hangisi Olduğunu Biliyor Muydunuz?

DHI Saç Ekimi olarak bilinen saç ekimi yöntemi Direct Hair Implant olarak açılımı yapılan özel bir saç ekim yöntemidir. Saç köklerinin ekiminde farklılık yaratan bir tekniktir. Fue tekniğinin en gelişmiş yöntemi olan DHİ saç ekimi ile saç kökleri özel uçlar ile deriye direk eklenir. Dikiş ve kesi izi bırakmayan bu yöntem modern çağın en çok tercih edilen saç ekim yöntemidir.

Dhi saç ekim yöntemi ile amaçlanan köklerin dışarıda olduğu süreyi en aza indirilerek daha sağlıklı ve güçlü saçlar oluşturmaktır. Saç ekimi yapılacak bölgeye delik açılmaz bu da ekilen kök sayısını arttırmaktadır. Yoğun saç ekiminin yapılmasını sağlayan bu yöntemle daha çok saça sahip olmak mümkün olmaktadır. Dhi saç ekimi yöntemi modern saç ekimi teknolojilerinin en verimli hali olarak oldukça popüler bir yöntemdir.

 

DHİ Saç Ekimi Yöntemi İle saç Ektirmenin Avantajları Nelerdir?

Dhi saç ekim tekniğinin sağladığı en önemli avantaj saç yoğunluğudur. Bu yöntemle saç dökülen bölgede yoğun saç kaplama olanağı oluşur. Bu teknik ile çok daha doğal bir görünüm elde etmek mümkündür. Saç çıkış açılarının ayarlanmasında en etkili yöntemdir. Bir başka önemli avantaj da yara izi oluşmadan saç ekimi yapılmasını sağlamasıdır.

Dhi saç ekimi tekniğini uygulayan doktorlar da bu alanda uzman doktorlar olmak zorundadır. Hassas bir işlem olduğu için sadece alanında uzman doktorlar tarafından yapılır. Dhi saç ekimi tekniği doğal saça en yakın görünüm yakalanır. Yara izi oluşmaz. Yoğun saç ekimi gerçekleşir. İyileşme ve uzama da çok hızlı olur. Dhi saç ekim tekniği en yeni ve en modern saç ekim tekniği olarak en fazla avantajı sunmaktadır.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz