02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Erkeklerde Dalgalı Saç Modelleri

Erkeklerde Dalgalı Saç Modelleri

Mevsimsel olarak değişen trendler, erkek saç kesim modelleri için de değişim vadediyor. Geride bıraktığımız yılda uzun saç modelleri modaydı. Önümüzdeki birkaç yıl da uzun saç modelleri revaçta olacak gibi görünüyor. Fakat saçları uzun kullanmak erkekleri bakımlı olmaya itiyor. Kabul etmek gerek ki, pek çok erkek bu kadar bakım ürününü kullanmaktan sıkılıyor.

Orta boy kesilmiş saçlar için de pek çok trend model var. Ne var ki bu modellerin pek çoğu düz saçlar için. Dalgalı saçlara sahip erkekler, orta boy kesilmiş saçlarına tarz katmak için ne yapacaklarını çaresizce araştırıyor. Aslında dalgalı saçların yeni bir tarz yaratmak için ne kadar uygun olduğunu biliyor musunuz? Bilmiyorsanız aşağıdaki saç modellerine bir göz atabilirsiniz.

Saç modelleri, Erkek saç modelleri, Neohair İstanbul

Saç modelleri, Erkek saç modelleri, Neohair İstanbul

Saç Modelleri

Dağınık Dalgalı Saç

Şekillendirici sprey veya krem ile yaratabileceğin bu tarz, hacimli büyük dalgaları dağınık şekilde bırakarak oluşturuluyor. Havalı bir görünüm kazanmak için saç stilinizi değiştirmek istiyorsanız, dağınık dalgalı saçları düşünebilirsiniz.

Dalgalı Kaküller

Hem saçları dalgalı hem alnız geniş kişiler için çok uyumlu bir model. Yüz hatlarını yuvarlak göstermeye de yarayan bu stil, kişiyi bambaşka bir insana dönüştürüyor.

Undercut Kesim

Bu sene orta boy dalgalı-kıvırcık saçları olanlar için büyük bir trend olan bu model, önümüzdeki sene de tazeliğini koruyacak gibi görünüyor. Saçın yan ve ense kısmı kısa, üst kısmı orta-uzun boyda olan bu model, özellikle saçları kıvırcığa daha yakın olanlara inanılmaz bir tarz katıyor.

Clark Kent Modeli

Kakülleri yana ayırarak kullanılan bu model, hem retro hem elegan bir tarz yaratıyor.

Geriye Hacimli Model

Orta boyda kesilmiş dalgalı saçların geriye taranmasıyla elde edilen bu model, hacimli ve farklı bir hava yaratıyor.

Benzer içerik için tıklayınız. 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz