02122962626
  Randevu

Güvenin Kanıtı

Bize Güvenebilirsiniz

Güvenin Kanıtı

Neohair Saç Protez Merkezi’miz Amerika’nın önde gelen saç protez şirketlerinden Nano-Tech şirketi ile anlaşmalıdır. Neohair Saç Protez Merkezi’mizde kullanılan saç bakım ürünleri yurt dışında güvenin kanıtı, Pro-Gen gibi dünyaca bilinen merkezlerden ithal edilmektedir. Protez saç uygulamasında kullandığımız ürünler özel laboratuarlarda test edilip onaylanmıştır. Tüm ürünlerimiz kalite tescillidir, sağlığınıza zarar verecek hiçbir etki barındırmamaktadır.

Neohair, protez saç uygulamalarında sizlere garanti sunar, bünyesinde barındırdığı profesyonel ekip ile garantili protez saç uygulama sürecinin öncesinde ve sonrasında daima yanınızdadır.

Neohair Saç Protez Merkezi olarak ürün ve hizmet kalitemize güveniyoruz… İşte güvenimizin kanıtlarından bazıları:

 

 

* ABD’den 8, Kanada’dan 1 ve Avrupa’dan 5 dev Protez Saç firması olmak üzere toplamda 14 farklı markanın Türkiye ve Orta Doğu’daki TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜYÜZ!

* Türkiye’de NANO-TEKNOLOJİK PROTEZ SAÇ sistemini uygulayan İLK ve TEK FİRMAYIZ!

* Sadece uygulanan Protez Saç değil; tüm ara kullanım malzemeleri (bantlar, solüsyonlar vs.) de İTHAL olarak getirilmektedir.

* Protez Saçınız SİZE ÖZEL OLARAK Amerika Birleşik Devletleri’nde yaptırılır ve getirtilir.

* Uyguladığımız Protez Saçların tamamı anlaşmanızın içeriğine göre GARANTİLİDİR! (Garanti süreleri aldığınız pakete göre değişkenlik göstermektedir.)

* Bizi, takipçimiz olan diğer tüm firmalardan ayıran özellikler için KAMPANYALAR sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
bunlar eklenecek o sayfanın alt kısmına
ayrıca bunu diğer tüm dillere çevirip diğer alanlara da ekleyeceğiz

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz