02122962626
  Randevu

İkili Protez Saç

İkili Protez Saç

Protez saç seçenekleri arasında en çok kafaları kurcalayanlar arasında ikili protez saç bulunuyor. İkili Protez Saç olarak isimlendirilmiş olan bu saçı kullanarak da saçlarınızın gür ve canlı gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Kellik sorunu olan kişilerin ikili protez saç kullanarak bu problemi çözmesinin mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

1- Kimler İkili Protez Saç Kullanabilir?

İkili protez saça gereksinim duyan kişilerin başında; genetik saç dökülmesi sorunundan mustarip olanlar geliyor. Bunun dışında doğuştan ya da sonradan kalıcı olan saç kayıpları, kaza, yanık ya da ameliyat sonrası saç kaybı yaşayan kişilere de uygulanabilir. Aynı zamanda kemoterapi gören hastalar için de uygulanması mümkündür. Liken planus hastalığı olanlarda, pelat hastalığı olanlarda ikili protez saç uygulanabilir. İkili Protez Saç birçok durum için kullanımı mümkün olan etkili bir yöntemdir diyebiliriz.

2- İkili Protez Saç Nasıl Kullanılır?

Protez saçın yapımı ile ikili protez saçın yapımı ve yapım aşamaları hemen hemen aynıdır. Sadece büyük ölçüde doğallık katması açısından iki taraftan da saç eklemesi yapılır. Sonucunda ise gür, daha parlak, canlı ve doğal saçlar oluşur. Kişinin saç seyrekliğinden ya da kellikten kurtulması bu şekilde de mümkün olabilir. İkili protez saç nasıl kullanılır sorusuna verilen yanıt üzerinden, kullanımın kolay olduğunu anlayacaksınız.

3- İkili Protez Saç Avantajları Nedir?

İkili protez saç hiç saçı olmayan ve kellik durumundan, aşırı saç dökülmesinden muzdarip olan bireyler için oldukça avantajlı. Saçlarınızın protez olduğunun anlaşılmaması sizler için doğal bir saç görüntüsü sunacaktır. İkili Protez Saç saçlar sayesinde, saçlarınızın eskisine oranla daha gür ve bakımlı bir görünüm kazanacaktır.

4- İkili Protez Saç Fiyatları

Protez saç fiyatlandırması için gerekli tetkikler yapıldıktan sonra son incelemelerin ardından protez saçın yapısı ve ölçüleri belirlenerek tedavi aşamasına geçilir. Sonra da saç protez konusunda uzman kişiden net bir fiyatlandırma oluşturulur. İkili Protez Saç Fiyatlandırmaları da bu aşamalar ardından belirlenmiş olmaktadır.

5- İkili Protez Saç Bakımı

Protez saç bakımı yapıştırıcı ve solüsyonlar ile sağlanmaktadır. Bakım doğal saçlarınızda olduğu gibidir. Temizliğine dikkat etmeniz durumunda ikili protez saç kullanımı çok daha uzun süre olabilir. Buna dikkat etmeye çalışın.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz