02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Issız Harika Saç Şekillendirme Yöntemleri

Issız Harika Saç Şekillendirme Yöntemleri

Biz kadınlar için saçlarımızın şekilli ve hoş durması, bakımlı olması, canlı ve parlak gözükmesi oldukça önemli unsurlar. Bu işlemleri yaparken kullandığımız yöntemler (saç şekillendirme spreyleri, maşalar, düzleştiriciler) saçlarımıza oldukça zarar vermekte. Bu zarardan kurtulup saçlarınıza harika şekiller vermeniz ise mümkün.

Saç şekillendirme, saç şekillendiriciler, Neohair İstanbul, Protez saç

Saç şekillendirme, saç şekillendiriciler, Neohair İstanbul, Protez saç

1.Isısız Kıvırcık Saçlar

Saçlarınızı minik tutamlar halinde ayırdıktan sonra bu tutamları sararak tel tokalarla saçlarınıza sabitleyin. Sonrasında gece boyunca bu şekilde uyuyun. Sabah uyandığınızda tel tokaları çıkartın ve oluşan bukleleri ellerinizle hafifçe düzeltin.

2. Harika Görünen Su Dalgaları

Saçlarınızı hafifçe nemlendirin. Sonrasında iki parmağınızı birleştirip bir tutam saç ayırın ve bu saçı parmaklarınıza dolayın. Sonrasında tel toka yardımıyla doladığınız saçı tutturun ve ardından spreyleyin. Aynı işlemleri diğer saç tutamlarınıza da uygulayın. Bir iki saat bekledikten sonra saçlarınızı açabilirsiniz. Sonuçlara hayran kalacaksınız.

3.Dağınık Toplu Saçlar

Saçlarınızın tepe kısmına biraz krepe yaptıktan sonra sol ve sağ yanlardan bir tutam saç alarak arkada tel tokalarla sabitleyin. Daha sonra aynı şekilde iki tutam daha alarak arkada sabitlediğiniz saçlarınızın altında bu tutamları da sabitleyin. İşte oldukça şık ve hoş duran dağınık toplu saç modelin hazır.

4.Örgülü Topuz

Sağ ve sol yanlardan biraz daha kalın 2 tutam saç ayırın. Ortada kısımda kalan saçı ise örün ve örgüyü dolayarak basit bit topuz yapın. Sağ ve sol yanlarda duran tutamları da örün ve iki yandan arkada birleştirin.

Benzer içerikler için tıklayınız.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz