02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Kadınlar Kadar Erkeklerin De Önem Verdiği Dış Görünüş

Kadınlar Kadar Erkeklerin De Önem Verdiği Dış Görünüş

Kadınlar Kadar Erkeklerin De Önem Verdiği Dış Görünüş

Dış görünüşümüzün güzelliğinde ilk olarak saçlarımız geliyor. Saçlarımızın güzel, bakımlı ve canlı görünmesi kadın erkek fark etmeksizin önemli bir durum
Protez saç kullanımının yaygın olması hem kadınların hem de erkeklerin seyrek saçtan şikâyetçi olmasından kaynaklanmaktadır. Kolay ve etkili bir çözüm olduğundan, siz de hayal ettiğiniz görünüme protez saç kullanarak kısa sürede kalıcı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kadınlar Kadar Erkeklerin De Önem Verdiği Dış Görünüş

1- Erkeklere Özel Protez Saç

Saçlarınızın bakımlı ve gür gözükmesi protez saç ile mümkün hale geliyor. Erkekler için protez saç son derece kullanışlı ve pratik bir yöntem. Tam manasıyla sizin saç biçiminize uygun şeklide üretilen protez saçlar sayesinde, direkt olarak saçlarınızda seyrek olan yerlerin kapanmasını sağlayabilirsiniz. Tereddüt etmeden, acısız ve bekleme süresi olmadan protez saç kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkilerine sizde şaşıracaksınız!

Kadınlar Kadar Erkeklerin De Önem Verdiği Dış Görünüş

2- Protez Saç Ölçüsü

Protez saç yapımı için ilk etapta saç yapısı ikinci etapta ise saçlarınızın ölçüsü alınır. Nereden itibaren protez saç gerektiği gibi kriterler üzerinden gerçekleşen ölçü sonrasında, protez saçın yapımı için bir süre beklemek gerekebilir. Kısa bir süre sonra protez saçın seyrek olan alanlara ve belirlenen bölgelere yerleştirilmesi sağlanır. Böylece protez saçlarınızı doğal saçlarınızmış gibi rahatça kullanabilirsiniz.

3- Protez Saç Kullanımı

Protez saç nasıl kullanılır sorusu, protez saç yapımı öncesinde sık sorulan sorular arasında. Kullanım şekli doğal saçınızla birebir aynıdır. Sadece saçı yıkama ve tarama işlemleri sırasında daha nazik ve yavaş davranmak gerekebilir. Bunun haricinde kullanımında ekstra bir aşama gerektirmez.

4- Protez Saç Bakımı

Bakım için doğal saçlarınızdaki bakımın aynısını yapmanız yeterli olacak. Doğal saçlarınız için kullandığınız bakım ve temizleme ürünlerini kullanarak, saçlarınızın temizliğini ve bakımını sağlayabilirsiniz.

5- Protez Saç Kullanım Süresi

Kullanım süresinin ne kadar olduğu, kişinin saçlarına nasıl baktığı ile ilgili olacak. Saçlarınızı yıpratmamaya dikkat etmeniz durumunda takılan protez saçların 1.5 yıla kadar kullanılması söz konusudur.
Protez saç yaptırmak istiyorum diyenler bu bilgilere göre hareket etmelidir.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz