02122962626
  Randevu

NEOHAİR’DEN YEPYENİ KAMPANYALAR!

Yepyeni kampanya ve fırsatlar şimdi Neohair'de !
1

İLK BAKIM HEDİYE!

Saç protezinizi daha önce hangi marka ve kurum üzerinden yaptırmış olursanız olun. NeoHair’in sizlere bir tanışma hediyesi var! Kliniğimiz ile iletişime geçip randevu almanız halinde ilk protez saç bakımınız TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak markamızın HEDİYESİDİR. Neohair’ saç bakımı tamamiyle kişinin cilt yapısına yağlılık ve kuruluk değerine göre yapılmaktadır.Sizi de Neo hair ailesine bekliyoruz.

ilk bakım hediye!
2

GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETİNİZ BİZDEN!

Eğer siz de İstanbul dışında ikamet ediyor ve protez saç deneyiminizi NeoHair ile en güzel şekilde yaşamak istiyorsanız İstanbul dışından kliniğimizi ziyaret etme masraflarını kafanıza takmayın! NeoHair kalitesi ve yüksek müşteri memnuniyeyi kapsamında İstanbul dışından gelecek müşterilerimizin GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ FİRMAMIZDAN HEDİYE! Kampanya detaylarını öğrenmek ve hediyenizden faydalanmak için kliniğimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.Size özel saç analizinizi ve Uzmanlarımız tarafından uygulamalı protezinizi merkezimizde bizzat deneyimleyebilirsiniz.Detaylı bilgi için Uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz.

gidiş dönüş uçak biletiniz bizden!
3

İKİNCİ PROTEZİNİZE %30 İNDİRİM KAZANIN!

Saç proteziniz size özel istediğiniz tarzda kesim yapılarak uygulanır belirlediğiniz proteziniz dışında farklı bir tarz da 2. proteziniz siz müşterilerimize özel olarak %30 indirim ile sahip olabilirsiniz.

İKİNCİ PROTEZİNİZE %30 İNDİRİM KAZANIN!
4

SABİT KUR İLE RAKAMLARI KAFANIZA TAKMAYIN!

Saç proteziniz size özel yurtdışından gelmektedir size özel gelen saç protezinize sabit kur imkanı ile uygun fiyattan yararlanabilirsiniz.

SABİT KUR İLE RAKAMLARI KAFANIZA TAKMAYIN!
5

SONSUZA KADAR TÜRKİYE!

Devletimiz ve milletimiz için hayatını ortaya koyan Asker, Polis, İtfaiyecilerimiz ve Şehit Ailelerimize Sonsuza Kadar %25 İndirim!

SONSUZA KADAR TÜRKİYE!
6

ARKADAŞINI GETİR KAMPANYASI

Siz saçsızlığa veda ettiniz peki ya en yakın arkadaşınız? Onun da Neohair avantajlarıyla tanışmasına yardımcı olun! Hem arkadaşınıza %25 indirim kazandırın, hem de siz 3 ücretsiz bakımın tadını çıkarın. Çünkü kankalık bunu gerektirir…

SONSUZA KADAR TÜRKİYE!
Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz