02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Kokan Saç Derisi İçin Çözüm Önerileri

Kokan Saç Derisi İçin Çözüm Önerileri

<h4> Kokan Saç Derisi İçin Çözüm Önerileri </h4>

Yağlı saçlarda daha sık karşımıza çıkan saç derisi kokusu kadınların kâbusu haline gelir. Pek çok kadın her sabah saçlarını yıkasa bile ilerleyen saatlerde saçlarında koku oluştuğunu belirtir. Bu durum kadınların sosyal hayatına da bir engel olur. Çünkü kötü bir şekilde ortaya çıkan saç derisi kokusundan dolayı gün içerisinde birileri kadınların yanına yaklaşmak istemez.

Saç derisi ile ilgili pek çok sorun yaşanır. Yaşanılan sorunlardan biri de saç derisinin kötü bir koku yaymasıdır. Bunun için öncelikle bir uzmana danışarak gerekli kontrollerin yaptırılması önerilir. Çünkü hormon bozuklukları gibi bazı sorunlar saç derisi kokusunu ortaya çıkarır. Eğer herhangi bir problem durumu söz konusu değilse de bu kokudan kurtulmak için sitemizden yardım alabilirsiniz. Size sunduğumuz basit yöntemler uygulayarak saçalarınızdaki tüm kokuları ortadan kaldırabilirsiniz.

<h4> Limon İle Saç Derisi Kokusunu Önleyin </h4>

Kadınların korkulu rüyası olan saç derisi kokusu için limon yöntemini uygulamak doğru bir sonuç ortaya çıkarır. Saç derisi kokusu için bir bardak suyun içerisine limon suyu ekleyin. Bu karışımı duştan sonra temiz olan saç derisine uygulamanız gerekir. Uyguladıktan sonra bir süre bekleyerek, etkisini iyice göstermesini sağlayın. Daha sonra ise saçlarınızı sadece su ile durulayın. Bu uygulamayı haftada üç defa düzenli olarak yaparak saçlarınızın derisinde oluşan kötü kokudan da kurtulabilirsiniz.

<h4> Sirke ile Saç Derisi Kokusunu Önleyin </h4>

Elma sirkesi kullanarak saçların derisinde oluşan tüm kokulardan da kurtulmak olanaklıdır. Bazı kişiler sirkenin keskin bir kokusu olduğunu düşünebilir. Ancak bu uygulama hem saçınızın derisindeki kötü kokuyu ortadan kaldırır. Hem de saçlarınızda korkmanıza neden olabilecek bir sirke kokusu oluşturmaz.

Bir bardak suyun içerisine bir kaşık elma sirkesini karıştırın. Daha sonra saçlarınızın diplerine ve uçlarına iyi bir şekilde yedirin. En az yarım saat karışım saçınızda beklesin. Yarım saat sonunda da saçlarınızı su ile durulayın. Saç derisi kokusu konusunda en kesin çözüm sunan yöntemlere ulaşmanızda sitemizden gerekli yardımı alabilirsiniz. https://www.neohair.com.tr sitesini ziyaret ederek pek çok saç sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz