02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saç Dökülmesine Çözüm Protez Saç

Saç Dökülmesine Çözüm Protez Saç

Özellikle erkeklerin seyrek saç sorunu yaşadığını söyleyebiliriz. Protez saç ile kelliğe çözüm bulunmuştur.

Kullanan kişilerin memnun kalması ile protez saç yapımının büyük ölçüde yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Siz de kellik sorunu yaşıyorsanız, protez saç ile bu duruma çözüm bulabilirsiniz.

1- Protez Saç Nasıl Yapılır?

En çok merak edilen sorular arasında protez saç nasıl yapılır sorusu bulunuyor. Yapım işlemi protez saçların oluşturulması için ölçü alınmasıyla başlıyor. Sonrasında ise direkt olarak saçların yapımı ve başa yerleştirilmesi ile sonuçlanıyor. Kel olan kişiler için de kesin çözüm olan protez saç ile hayal edilen gür saçlara ulaşma imkanınız olduğunu unutmayın.

2- Protez Saç Nasıl Yıkanır?

Protezlerin oluşturulmasının ardından kullanımın son derece kolay olacağını göreceksiniz. Yıkama işlemini doğal saçlarınızda olduğu gibi yapabilirsiniz. Zarar vermeyecek olan bir şampuan ile saç diplerinize yavaş yavaş masaj yaparak saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

3- Protez Saç Ne Kadar Kullanılabilir?

Yapılan protezlerin ne kadar kullanılacak olduğu da önemli. Protez saç ne kadar kullanılabilir sorusunun cevaplanması ile uzun ömürlü bir kullanım olduğunu anlayacaksınız. Bakımı iyi yapmanız durumunda 1 yılı aşkın şeklide protez saçlarınızı kullanabilirsiniz. Yeniden herhangi bir müdahale gerekmeyecektir.

4- Protez Saç Kadınlara da Uygulanır mı?

Kellik problemi sadece erkeklerin yaşadığı bir sorun değil. Çeşitli hastalıklardan ötürü saçları dökülen kadınlar da saçlarına yeniden kavuşmak için protez saç avantajını değerlendirebilir. Bu sayede hayal edilen görünüm elde edilecektir.

5- Protez Saç Ağrı Yapar mı?

Protez saçın yapım aşaması sırasında ya da sonrasında herhangi bir ağrı ya da acı olmayacak. Ağrısız protez saç sayesinde, saçlarınızın istediğiniz görünüme kavuşması mümkün olacak.

 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz