02122962626
  Randevu

Kullanıcı Yorumları

Protez Saç Kullanan Kişilerin Gerçek Yorumları

S.Y. 27 yaşında

Uzun yıllar kullandığım jöle, wax gibi saç şekillendiricileri yüzünden saçlarımı askerden sonra kaybettim. Daha sonra saçlarımı nasıl geri kazanabilceğimi araştırdım ve neohair saç protezi ile tanıştım. Hiç düşünmeden protez uygulaması yaptırdım çok memnunum ve çok mutluyum. Lise yıllarıma geri döndüm diyebilirim 🙂

C.K. 32 yaşında

Neohair Saç Protezi uygulama aşaması ve uygulama sonrasındaki saç bakım ürünlerinin etkisini gözlemlediğimde çok doğru bir karar vermiş olduğumu anladım. Neohair ekibine teşekkürler…

İ.P. 37 yaşında

Birçok erkekte olduğu gibi saçlarım tepeden açılmaya başladı. Bir saç ekim merkezinde saç ektirdim. Uzun süre sonuçtan memnundum. Ta ki kendi saçlarım dökülmeye devam edene kadar. Kötü bir görüntü ortaya çıktı. Çözüm önerisi ararken Neohair ile tanıştım ve saç protezi uygulattım. Şimdi sonuçtan oldukça memnunum.

M.L. 33 yaşında

Yıllardır saçımla ilgili yaşadığım sorunlara çözümler aradım. Protez saç ile tanıştığım zaman bu konudaki en iyi firmayı aramaya koyuldum. Neohair bu konuda güvenimi kazandı. Uygulamadan oldukça memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim.

H. İ. 29 yaşında

Neohair çalışanları protez saç uygulamasının her anımında tecrübesi ve güvenilirliğiyle yanımda olurken hijyenik çalışma koşullarını da garantilemiş oldu. Gönül rahatlığıyla Neohair Protez Saç merkezinde uygulama yaptırabilirsiniz.

E.Ç. 28 yaşında

Babamın ve dedemin de kellik problemi olduğundan genetik olarak bu durumu taşıdığımı çok genç yaşta fark ettim. Sadece saçlarımın dökülmesinin bu kadar erken yaşta başlayıp 20’li yaşlarımın sonunda saçlarımın büyük bir kısmını kaybedeceğimi tahmin edememiştim. Genç yaşlarda bu sorunla karşılaşmam bana özgüvenimi kaybettirmişti. Piyasa, saç kaybı sorunlarına çok sayıda çözüm sunsa da, bunların çoğu güvenilir ve inandırıcı gelmiyor maalesef. Neohair Protez Saç Merkezi’yle görüşmeden önce şüpheyle yaklaşmış olsam da güleryüzlü profesyonel ekibi tüm sorularımı eksiksiz cevapladı ve sonuç vadettikleri; dahası, hayal ettiğim gibi oldu.

M.Y 27 yaşında

Üniversitede stresli eğitim hayatından dolayı saçlarımda dökülme meydana geldi.Ve bu durum beni çok rahatsız ediyordu.Yeni bir görünüme kavuşmak istiyordum.Her zaman istediğim bir saç modeli vardı. Ve Neo Hair’i buldum. Saçlarımı istediğim gibi bir görüntüye kavuşturdular. Bu işte çok başarılılar.

T. D., 37 yaşında

Saçlarımın 18 yaşındayken dökülmeye başladı ve bu dökülmeyi sonlandırmak için birçok önlem aldım. Saçlarımın dökülmesini önlemek, azaltmak, saç tellerimin gücünü arttırmak için neredeyse denemediğim yöntem kalmadı, ama yine de saçlarımın büyük bir kısmının açılmasına engel olamadım. Kaybettiğim saçlarımın geri gelmeyeceğinin farkındaydım ama Neohair Saç Protezi uygulamaları sayesinde eskisini aratmayan saçlara sahibim artık.

S. A., 51 yaşında

Kanser hastasıyım. Kemoterapi tedavisi yüzünden saçlarımın hepsi döküldü. Saçlarım tamamiyle döküldüğü için pskolojik ve duygusal problemler yaşadım.Fakat daha sonra çare olarak Neo Hair’i buldum. Uygulanan protez saç’tan sonra eskisinden bile güzel oldum ve hayata umutla bakıyorum. Gençleşmiş gibiyim ve kendimi daha güzel hissediyorum.Tüm Neo Hair ailesine teşekkür ediyorum.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz