02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Mevsime Göre Saç Rengi Seçimi

Mevsime Göre Saç Rengi Seçimi

Her mevsimin kendine has bir enerjisi var. Bu enerji insanları da sarar ve kendine ayak uydurmaya iter. Kadınların mevsimlere göre saç rengi değiştirme isteği bu durumdan ileri geliyor. İlkbahar, yaz, sonbahar ve kış. Her mevsimin kendine özel bir enerjisi bulunuyor. Daha da önemlisi, bu aylarda yapılacak saç rengi seçimi kişileri o mevsime daha uygun kılıyor ve enerjisini arttırıyor.

Saç rengi, Saç boyası Neohair İstanbul

Saç rengi, Saç boyası Neohair İstanbul

Saç Rengi Seçimi

İlkbahar Renkleri

İlkbahar yeniden doğumu çağrıştırır. Aşkların başladığı mevsim de diyebiliriz ilkbahar için. Dolayısıyla bu mevsimde seçilecek saç rengi tonları da buna uygun olmalı. Elbette trendler önemli fakat ilkbaharda genelde sarı tonlarının uygulanması çok daha uygun. Sarının enerjisi ile baharın enerjisi birleşince çok daha mutlu olacaksınız.

Yaz Renkleri

Sıcacık güneş, sapsarı kum ve masmavi deniz. Elbette yaz aylarına en çok yakışan saç rengi açık tonlar. Platin ve açık renkli saçlar yaz aylarında yapacağını seçimler için çok uygun olur. Fakat renkli saçların bakımının doğru yapılması gerekiyor. Yoksa saçlar son derece bakımsız ve kötü görünüyor.

Sonbahar Renkleri

Yaz çoğu insan için çok keyifli bir mevsim olsa da, saçlar için çok yıpratıcı olabilir. Koyu renkli saçlarınıza dönmeniz için sonbahar çok doğru bir karar. Eğer saçlarınız açık renkliyse, sonbahar aylarında koyu kestane tonlarına şans tanıyabilirsiniz. Bu tonlar sonbaharın hafif hüzünlü havasına ayak uydurabilmenizi sağlayacaktır.

Kış Renkleri

Kış belki de herkes için aynı anlama geliyor: karamsarlık. İşte bu karamsarlığı saçlarınızla atabilirsiniz. Siyah tonları kış aylarına en çok yakışan renkler. Fakat kendinizi sınırlamanız gerekmiyor. Siyah saçlarınızı koyu lacivert veya gri ile harmanlayarak bambaşka bir insana dönüşebilir, kış aylarının depresif havasını aldığınız iltifatlar ile atlatabilirsiniz.

Benzer içerik için tıklayınız.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz