02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Neo Hair Kullanıcı Yorumları – 1

Neo Hair Kullanıcı Yorumları – 1

Neo Hair Kullanıcı Yorumları - 1

Bilirsiniz ki herkesin görünüşünü tamamlayan başlıca etken saçlarıdır. Bende bir zamanlar önem verdiğim gür saçlarımı yıllar önce kaybetmeye başladım. İlk başlarda bu durumu fazla önemsemesem de bir süre sonra da saçlarımın tepesinde bir açılma fark ettim. Babamın da gençliğinde, yaş ilerledikçe saçları dökülmüştü, anne tarafı da genelde seyrek ve ince telli saçlara yapısına sahipti. Bu yüzden de çoğu akrabam ve arkadaşlarım benim genetik olarak saçlarımı erken yaşlarda kaybedeceğimi ve kellik problemi yaşayacağımı söylüyordu. Bunun kaderim olduğunu düşündükçe moralim bozuluyor ve sosyal hayatımdan da git gide uzaklaşıyordum. Bu sorun beni bütün yaşantımdan ve kendimden alı koymuştu. Saçlarımı da daha fazla kaybetmek istemiyordum.

İnternetten yaptığım uzun araştırmalardan sonra birçok saç uzmanına başvurdum, belki bir yararı olur diye yurt dışından bazı ithal ürünler getirttim. Ancak saç dökülmemi bir nebze yavaşlatmış olsam bile saçlarımın seyrelmesine engel olamadım. 3-5 sene öncesine kadar korktuğum başıma gelmişti, artık neredeyse kel kalmıştım diyebilirim. Aynaya baktığımda kendimi iyice yaşlanmış hissediyor ve iyice üzülüp psikolojimi mahvediyordum. En sonunda saç ektirme konusunu araştırmaya karar verdim, ancak bu sürecin bazen çok ağrılı geçtiğini ve uzun sürdüğünü araştırmalarım sırasında öğrendim ve durum benim biraz daha gerilmeme sebep oldu diyebilirim. Bunlar ve daha birçoğu beni saç ektirmekten soğutmuştu.

İşten eve dönüşüm esnasında yolda Neohair Saç Protez Merkezi’ne dair bir reklam gördüğümü hatırlıyorum. Reklamda gördüğüm saç protezini hiç düşünmemiştim, bu yüzden detaylı adres bilgilerine ulaştım ve doğruca bilgi almak için oraya gittim. Aldığım bilgiler beni saç protezi yaptırmak konusunda heveslendirdi ve bir süre sonra saç protezini denemeye karar verdim. Uygulama sonrasında sonuçtan o kadar memnun kaldım ki herkese güvenle tavsiye ederim. Şimdi Neohair ile kendimi daha genç ve iyi hissediyorum…

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz