02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Neo Hair Kullanıcı Yorumu – 2

Neo Hair Kullanıcı Yorumu – 2

neohair

Her kadın gibi benimde en önem verdiğim konulardan biri saçlarımdı. Stresli ve tempolu bir hayatım olduğundan 20’li yaşlarda saçlarımın seyrelmeye başladığını fark ettim. Ve bu durum beni çok üzü. Genellikle bu seyrelmeler incelip dökülen saçlarımın bir sonucuydu. Ne zaman saçlarımı tarasam normalin birkaç katı kadar tarağım kopan saç telleriyle dolu oluyordu ve bu görüntü bütün moralimi alt üst ediyordu. Mevsimsel olabileceğini düşündüğümden bir süre herhangi bir önlem alma gereği duymadım.

İlerleyen zamanlarda ise saç derimin belirli bölgelerinde seyrelmeler ve açılmalar meydana geldiğini fark ettim. Bu soruna hemen bir çözüm bulmam gerekiyordu bu yüzden enine boyuna derinlemesine bir araştırma yaptım. Birçok uzmana başvurdum, ancak verilen ilaç ve iğneler gözle görülür bir fark yaratmamıştı bende ziyan olan param ve vaktimle kalmıştım. Saçlarımı daha fazla yıpratmamak adına saçlarımı boyatmayı veya herhangi bir işlem yaptırmayı da bırakmıştım. Zaman geçtikçe aynadaki görüntümle de barışamaz oldum. Olduğumdan daha yaşlı gözüküyordum ve bu durum beni sosyal çevremden ve kendi benliğimden de kopardı. Ayna görünce kaçar olmuştum.

Beni yıpratan bu duruma ilk çareyi peruk kullanmada aradım, ilk kullanımım da eskisi gibi saçlarımın olması hoşuma gitmişti. Ancak yapay durduğu için dışarıdan beni gören insanlar da bunun gerçek bir saç olmadığını anlıyorlardı, üstelik peruk kullanırken dikkatli olmam gerekiyordu çünkü yapay saç telleri kopabiliyor, bazen de peruk kolaylıkla çıkabiliyordu. Sonrasında daha önceden bu duruma maruz kalıp tedavi olan arkadaşım Ezgi ile irtibat kurmaya karar verdim ve kendisinden Neo Hair’ı duydum. O ana kadar saçımla ilgili her şeyi denediğimden ve kaybedecek bir şeyim olmadığından Neohair Saç Protezi’ni denemeye karar verdim. Merkezine gidip gerekli testleri ve uygulamaları yaptırdıktan sonra aynada ki görüntüme inanamadım. Saçlarım hiç dökülmemiş gibi gür ve yumuşaktı. Artık aynaya baktığımda daha mutlu bir ben görüyorum. Neohair ile tanıştıktan sonra kendime yeniden güvenir oldum.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz