02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Oğuzhan Koç Protez Saç Yaptırdı Mı?

Oğuzhan Koç Protez Saç Yaptırdı Mı?

<h4> Oğuzhan Koç Protez Saç Yaptırdı Mı? </h4>

Son yıllardır popüler olan protez saç yaptıran ünlüler kervanına Oğuzhan Koç da katıldı.Geçen haftalarda bir AVM’de konser veren şarkıcı hayranlarının eşliğinde şarkılarını söyledi.Sürekli konserler veren bu aralar yeni film çıkaran ünlü, yoğun temposuyla dikkat çekiyor.Çok Güzel Hareketler Bunlar’ÇGHB)’dan tanıdığımız haliyle şimdiki görüntüsü arasındaki fark ise gözlerden kaçmadı.Dökülen saçlarına çözüm olarak protez saçı tercih eden sanatçı yeni imajıyla insanlardan tam not aldı. Saç ekimi yerine protez tercih eden ünlü daha doğal bir  görüntüye sahip oldu. Zaten son zamanların popüler uygulaması olduğunu başta belirtmiştik.Hem Dünya’da hem ülkemizde ünlüsünden ünsüzüne bir çok kişi dökülen saçlarına protez saçla çözüm buluyor.Protez saç yöntemiyle dolgun saç görünümüne kavuşmak artık hayal değil. Aşağıdaki fotoğrafta Koç’un ÇGHB zamanlarından fotoğrafını aşağıda görüyoruz.

Oğuzhan Koç Protez Saç Yaptırdı Mı?

Oğuzhan Koç’un son görüntüsü ise aşağıdaki fotoğraf.

Oğuzhan Koç Protez Saç Yaptırdı Mı?

 

Siz de saç dökülmesi ve seyrekliğinden şikayetçiyseniz uzman kadrosu ve tecrübesiyle hizmet  veren Türkiye’nin en tecrübeli firması Neo Hair’le iletişime geçebilirsiniz.

<h4> Oğuzhan Koç Kimdir? </h4>

1985 yılında 13 Mayıs 1985 yılında Erzincan’da dünyaya geldi.1992 yılında yaşanan depremden dolayı ailesiyle Bursa’ya taşındı.8 yaşından 16 yaşına kadar Bursa Devlet Konservatuvar öğretmenlerinden ders aldı.Daha sonralarda lisede okumasına rağmen üniversite şenliklerinde sahne aldı.Bu sıralarda tiyatrolarda amatör olarak rol aldı. Eser Yenerler ile sınıf arkadaşı olan Koç, 2007 yılında BKM Atölye’ye katıldı. 2009 yılında Çok Güzel Hareketler Bunlar’da hem oyunculuk ve müzik yeteneğiyle yıldızı parladı.Gül Ki Sevgilim ,Giden Günlerim Oldu gibi şarkıların söz ve müziği kendisine aittir.Oğuzhan Koç’un Ben Hala Rüyada isimli albümü 2013’te Esen Müzik etiketiyle satıştaydı.Son olarak Nisan 2015’te  Gülben Ergen ile birlikte seslendirdiği Aşkla Aynı Değil isimli single çıkarmıştır.Son zamanlarda devam filmi olan Yol Arkadaşım 2’de İbrahim Büyükak ile başrolü paylaşmaktadır.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz