02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Parlak ve Canlı Saçlar İçin Püf Noktalar

Parlak ve Canlı Saçlar İçin Püf Noktalar

Sıcak havlu: Saçlarınıza zeytinyağı veya badem yağını yavaşça masaj yaparak yedirin. Ardından saçlarınızı sıcak bir havluyla sarın. Havluyu sıcak suyla ıslattıktan sonra iyice sıkmalısınız. Bu esnada yanmamaları için ellerinize eldiven geçirebilirsiniz.

Soğuk su: Banyodan çıkmadan hemen önce saçlarınızı soğuk suyla durulayın. Önerimiz başınızı öne eğip önce ılık suyla durulamanız, ardından ağır ağır suyun derecesini azaltmanız. Böylece üşümezsiniz ve her banyoda bu işlemi tekrarlamaktan çekinmezsiniz.

Alkolsüz kozmetik ürünler: Alkolün saçları kuruttuğunu söylemeye gerek var mı? Saç köpüğü gibi birçok kalitesiz şekillendirici ürün alkol içerir. Alkolsüz şekillendiriciler kullanın ya da doğal saç şekillendirme yöntemlerini deneyin. Bu şekilde doğal görünümden kurtulmazsınız.

Isırgan otu: Taze ya da kuru birkaç yaprak ısırganı 1 kase sıcak suda demleyin. Saçlarınıza sürün, yarım saat bekledikten sonra yıkayın. Eğer banyodan çıkarken son durulama suyu olarak da demlenmiş ısırgan tercih ederseniz saçlarınızın hem yumuşadığını hem de pırıl pırıl parladığını göreceksiniz.

Elma sirkesi: Elma sirkesi saçları hem yumuşatır hem parlatır. 500 ml’lik küçük bir pet şişeye yarım çay bardağı elma sirkesi koyup üzerini suyla doldurun. Banyodan çıkarken saçınızı bu suyla durulayın.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz