02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç Devrimi Başladı

Protez Saç Devrimi Başladı

Protez saçlar son zamanların vazgeçilmez uygulamalardan biri haline geldi. Saç dökülmesinden sonra yaşadığınız olumsuz psikolojik sorunların ardından kısa sürede doğal görünümlü saçlara kavuşmanızdan ötürü Protez Saç devrim niteliğinde hayatımıza dahil oldu. İstediğiniz biçimde ve renkte kullanabileceğiniz protez saçlar sayesinde harika saç görünümüne en kısa sürede kavuşabilirsiniz.
Hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği protez saçlar nitelikli şekilde üretilmektedir.

1-Erkeklere Özel Protez Saçlar

Saçların seyrek olması ya da saçsız bölgelerin olması protez saç devrimi ile sonlandırılıyor. Erkeklere özel olarak protez saçların kullanılması, tamamen doğal bir görünüm ile saçlarınıza kavuşmanızı sağlıyor.

2-Protez Saç Ölçülendirme

Kendi saç tipinize ve boyutlarına uygun şekilde protez saç ölçüleriniz belirlenir Bu sayede doğal bir görünüm elde edilir. Saç ölçülendirme son derece önemlidir bu uygulama sayesinde saçınızın doğal görünümünün dışına çıkmadan protez saç işlemi gerçekleştirilir. Bu sebeple tamamen kendi saç biçiminize uygun şeklide protezin oluşturulması, doğal bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

3-Protez Saç Temizliği

Saç yıkamanın aynı şeklide gerçekleşmesi sağlanıyor. Protez saçların temizliği için ayrıca bir bakım yapmanıza gerek olmuyor. Doğal bakımınızı yaparak rahat şekilde protez saçların kullanımını sağlayabilirsiniz.

4-Kadınlara Özel Protez Saçlar

Özel olarak protez saç kullanımının kadınlar için de uygulandığını söyleyebiliriz. Hastalık ya da herhangi bir sebepten ötürü kaybetmiş olduğunuz saçlarınız için protez saç kullanabilirsiniz.

5-Doğal Protez Saçlar

Kadınlar için de protez saç uygulaması yapılabilir. Ölçülendirme aynı şeklide kadınlara uygulanan protez saçlar için de geçerlidir. Bu durumda direkt olarak protez saç yapımı sağlanacaktır. Ölçünün doğru yapılması sayesinde, doğal bir görünüm elde edecek olduğunuza emin olabilirsiniz.

6-Düz Protez Saç

Protez saç yapımı, eğer kişinin başında hiç saç yoksa direkt olarak tercih ettiği biçim üzerinden yapılabilir. Düz protez saçınız olmasını istemeniz durumunda ona göre işle m yapılacaktır.

7-Kıvırcık Protez Saç

Protez saç türleri arasında kıvırcık seçeneği de bulunuyor. Dilerseniz saçınızın kıvırcık olmasını sağlayabilirsiniz.

Protez Saç Devrimi BaşladıProtez Saç Devrimi Başladı

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz