02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç – Etkili Sağlıklı Çözüm

Protez Saç – Etkili Sağlıklı Çözüm

Saçlarınız seyrekleşiyor mu? Endişe etmeyin. Protez saç – etkili sağlıklı çözüm olarak karşınıza çıkıyoruz. Dilediğiniz zaman yaptırma şansınız var.

Protez saçlar hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabiliyor. Sizin saç yapınızla uyumlu olacak şeklide protez saçların saç diplerinize yerleştirilmesi sağlanıyor. Pratik bir çözüm olduğundan, saç sorunu yaşayan kişiler direkt olarak yardım alabilir.

1- Acısız Çözüm

Protez saç ile acısız bir şeklide hayal ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. Diğer yöntemlerin aksine bu yöntem son derece acısız ve hızlı bir çözümdür.

2- Uzun Ömürlü Kullanım

Yaptırmış olduğunuz protezleri, peruk ve diğer yöntemlere göre çok daha uzun süreli kullanma imkanınız olacaktır.

3- Kolay Temizlik

Saçlarınız için normal temizliği sürdüreceksiniz. Bakımınız için ayrıca bir uğraş gerektirmediğinden, temizliği dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

4- Doğal Görünüm

Protezler saçınıza uygun şeklide yapılır. Bu sebeple saç yapınıza uygun şekilde saçlandırma gerçekleşir. Protez olmasına rağmen, doğal bir görünüm kazanabilirsiniz.

5- Renk Seçimi

Saçlarınızın yapay gözükmüyor olması, renk seçiminin de tam olarak kendi saç renginiz ile uyumlu olması sayesindedir. Bunun için öncesinde analizler yapılır ve protez saçların direkt olarak başınızdaki saçsız alanlara yerleştirilmesi sağlanır.

6- Düz Protez Saçlar

Saç analizi yapılırken, kişinin saçlarının biçimi üzerinden de hareket edilir. Düz saç istemeniz ya da düz saça sahip olmanız durumunda protez saçların da ona göre yapılacağını bilmelisiniz. Ardından başınıza yerleştirilmesi ile natürel saçlarınız olacaktır.

7- Kıvırcık Protez Saçlar

Saç türleri arasında olan kıvırcık saç da protez saç olarak uygulanabilir. Saçlarınızın doğal halinin kıvırcık olması durumunda, bu saç tipinden protezler başınıza yerleştirilecektir. Saç protezi nasıl olur diyenler, kendi saç tipine uygun olacağını bilmelidir.

 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz