Protez Saç Fiyatları Ne Kadardır? Neo Hair
02122962626
  Randevu

Protez Saç Fiyatları Ne Kadardır?

Protez Saç Fiyatları Ne Kadardır?

Günümüzde en çok tercih edilen estetik araçlarından biri olan protez saç fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu ürüne çok fazla talep olması protez saç modellerinin birbirinden farklı fiyat ve kalitede olmasına da neden olmuştur.

Ancak protez saç seçiminde fiyatlar yerine, kaliteli malzeme kullanımına ve yüksek teknolojili üretim süreçlerine dikkat edilmesinin önemi asla unutulmamalıdır.

Protez saç fiyatlarını etkileyen unsurlar şu şekilde sıralanabilir;

Gerçek, Doğal İnsan Saçı Olması

İyi ve kaliteli bir protez saçta gerçek insan saçı kullanılır. Yüzde yüz insan saçından üretilmiş bir protez saç, sıradan bir protez saçtan daha pahalıdır. Ayrıca saçın uzunluğu ve kaplayacağı alan da arttıkça protez saç fiyatları da değişecektir.

Sentetik protez saçlar doğal saçlara göre daha ucuzdur. Ancak doğal ve estetik görünüm açısından yetersiz ve dayanma süresi de azdır.

Ar-Ge Çalışmaları

Protez saçlar düşünüldüğünün aksine yüksek teknolojili ürünlerdir. Bunlar için harcanan araştırma ve geliştirme harcamaları da protez saçın fiyatına etki eder.

Özellikle protez saçın alt yapısı onun doğal görünmesini sağlayan en önemli unsurdur. Bu alt yapının hava ve su geçirgen olması, inceliği ve ten rengine uyumu protez saçı doğal gösteren önemli unsurlardır.

Kişiye Özel Üretim

Protez saçlar çoğu zaman standart peruklar ile karıştırılmaktadır. Ancak aralarındaki en büyük fark protez saçların kişiye özel olarak üretilmesi ve başa sabitlenmesidir.

Protez saç öncesi saç ve deri analizi yapılarak, en doğru protez saç çeşidi seçilir. Protez saçlar kişilerin doğal saçları renginde olup kişinin cilt dokusuna ve yapısına uygun tasarımı yapılır.

Protez Saç Erkek Ve Kadın Modelleri

Kadın ve erkek protez saç modeli farklılıkları da fiyatları etkileyen bir diğer unsurdur. Bunun bir nedeni kapatılacak alanın büyüklüğüdür. Çünkü genellikle erkekte kısmı protez saç kullanılabilirken kadınlarda daha büyük protez saçlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kaliteli bir protez saç, doğal ve estetiktir. Kafada duruşu hissedilmez. Her yöne kolayca taranabilir. Ayrıca alın ve şakak çizgileri belli olmadığı gibi temizlenmesi yani hijyeninin sağlanması da kolaydır. Konforlu kullanım, doğal görünüm için kaliteli protez saç seçimi yapılması gerekir.

Protez saç seçimi konusunda halen tereddütleriniz varsa bu yazımız size yardımcı olabilir.

Neohair Protez Saç Fiyatları Ne kadardır?

Ülkemizde yaptığı işler ile başarısını sürekli kanıtlayan firmamız, protez saç fiyatları konusunda da yapmış olduğu indirim ve kampanyaları ile müşterilerimizi memnun etmektedir. Güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi arayabilir, youtube veya diğer sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz