02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç Her Bireye Yapılabilir mi?

Protez Saç Her Bireye Yapılabilir mi?

Bu sorumuzun cevabı tabii ki de evet. Seyreklik problemi yaşayan ya da seyrekliğin son evresi olan kellik problemiyle karşı karşıya kalan her birey Protez Saç yöntemi ile bu sorundan hızlı ve etkili bir biçimde kurtulabilir.
Protez saç kimlere uygulanır sorusunun cevabı aşağıda detaylı şekilde verilmiştir.

1- Protez Saç Kadınlara Uygulanır mı?

Uygulamanın yapılması cinsiyet farkı gözetmemektedir. Kadınlar içinde uygulamanın yapılması mümkün. Yapılan incelemede öncelikli olarak saç ölçümü gerçekleştirilir. Sonrasında ise saçlarınızın oluşturulmasının ardından, seyrek olan bölümlere yerleştirilmesi sağlanır.

2- Protez Saç Erkeklere Uygulanır mı?

En az kadınlar kadar erkekler de saçlarına önem veriyor. Onların saçlarının seyrek olması kadınların saçlarından daha çok dikkat çekiyor. Bu sebeple eerkekler için protez saç seçeneğinin de bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz. Aynı işlemler erkek bireylere de uygulanmaktadır. Saç ölçümünden sonra saç tipi belirlenir ve yapılan saç saç derisine yerleştirilir.

3- Protez Saç Hiç Saçı Olmayanlara Uygulanır mı?

Hiç saçı olmayan kişiler için protez saç uygun mu? Saçları olmayan kişiler için protez saç nasıl yapılır gibi soruların sık sık sorulduğunu söyleyebiliriz. Saçı olmayan kişiler için de protez saç uygulamaları mümkün olacaktır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için uygun olan saç biçimi, rengi üzerinden protezlerin oluşturulması sağlanacaktır. Sonrasında protez saçlarınız saç derinize uygulanır ve kolayca kullanıma başlanabilir. Hayal ettiğiniz görünüme ulaşmak için protez saçlar avantajlı çözüm sunacak.

4- Protez Saç Uygulaması Ne Kadar Kalıcı Olur?

Saçlarının seyrekliğinden kurtulan kişilerin, saçlarının uzun süre kullanılmasını istemesi olağan. Bu sebeple kalıcılık önemli bir husus. Yapılan protez saçların ne kadar kalıcı olacağı ise kişinin protez saç bakımı ne kadar özen gösterdiği ile alakalı. İyi bir bakım ile protez saçlarınızı 1.5 yıla kadar kullanma imkanınız olduğunu unutmadan, yapımını sağlayabilirsiniz.

Protez Saç Her Bireye Yapılabilir mi?

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz