02122962626
  Randevu

Protez Saç Herkese Yapılır Mı?

Protez Saç Herkese Yapılır Mı?

Protez saç uygulaması herhangi bir cerrahi işlem uygulanmaması ve sağlık açısından bir tehlike teşkil etmemesi nedeni ile herkese uygulanabilen bir sistemdir. Ancak altı yaşından küçük olan çocuklara uygulama gerçekleştirilmez. Kişilere protez saç uygulamasının yapılabilmesi için kişilerin saç derisinde bir cilt rahatsızlığının bulunmaması gerekir. Yara ya da kanamalı rahatsızlıklarda sağlık açısından sıkıntı olma durumu olmasından dolayı uygulama gerçekleştirilmez. Protez saç uygulamasının yapılabilmesi için kişilerin illa ki hiç saçının olmaması gerekmez. Seyrek saç yapısına sahip olan kişilerin de kullanabileceği bir uygulama şeklidir. Hem erkeklere hem de bayanlara uygulanabilen bir uygulamadır.

 

Protez Saç Herkese Yapılır Mı?

Protez Saç Uygulaması Sırasında Herhangi Bir Ağrı Hissedilir Mi?

Protez saç uygulaması sırasında bir ağrının hissedilmesi durumu yoktur. Çünkü saç protezi yapılırken bir tıbbi müdahaleye gerek yoktur. Uygulama özel bir yapıştırıcı yardımı ile kişilerin saçının olmadığı bölgeye yapılır. Uygulamanın bir geri dönüşü vardır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kullanılan bütün malzemeler cilde zarar vermeyen ve cilt dostu olan ürünlerdir kişilerin sağlığına herhangi bir zarar vermez. Protez saç uygulamasında hava ve su geçirme özelliği olan bir madde kullanılır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmaz. Geliştirilmiş teknikler kullanılarak uygulama yerine getirilir. Kişilerin kendi saçlarından ayırt edilme durumu yoktur.

 

Protez Saç Uygulamasının Günlük Hayata Bir Zararı Var Mıdır?

Protez saç uygulaması kişilerin günlük hayatlarına herhangi bir kısıtlama getirmez. Kişilerin günlük hayatlarında yaptıkları olayları yapmaya devam edebilirler. Protez saç uygulamasından hemen sonra günlük yaşama devam edilebilir. Aynı zaman da kişiler kendi saçlarına yaptıkları uygulamaların hepsini protez saçlarına da yapabilirler. Çünkü ürün gerçek insan saçına uyumlu bir şekilde yapılır. Protez saçı kişilerin normal saçlardan ayırt edebilme durumları yoktur.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz