Kaybettiğiniz Saçlara Hızlı Ve Acısız Bir Şekilde Kavuşun- Protez Saç
02122962626
  Randevu

Kaybettiğiniz Saçlara Hızlı Ve Acısız Bir Şekilde Kavuşun

Kaybettiğiniz Saçlara Hızlı Ve Acısız Bir Şekilde Kavuşun

Saç dökülmesi, erkek ve bayanları görsel açıdan rahatsız eden sorunların başında gelir. Saç dökülmesinin altında birçok sebep bulunur. Stres, yanlış beslenme, yaş, genetik faktörler gibi.

Kaybettiğiniz Saçlara Hızlı Ve Acısız Bir Şekilde Kavuşun

Saç Çıkarma Yöntemleri Nelerdir?

Saç çıkarmak için, doğal yöntemler kadar, bazı tıbbi müdahalelerden de yararlanılır. Bitkisel çözümler genelde, biraz daha zaman isteyen uygulamalardır.

Cerrahi ve ilaç yöntemleri, biraz daha hızlı sonuca ulaştırması açısından etkilidir. Özellikle saç ekim yöntemleri bu konuda etkili yöntemler arasındadır. Saç dökülmesine yönelik hızlı sonuçlar vermesi açısından etkilidir. Burada önemli bir konu da her saç dökülmesine karşı uygulanacak yöntemin, aynı olamayacağıdır. Buna karar verecek olan, alanında uzman hekimlerdir.

Saç Ekim Yöntemleri

Her tip saç dökülmesine karşı önerilen belli saç ekim yöntemleri, bulunur. Buna karar verecek olan, uzman hekimlerdir. Başlıca saç ekim yöntemleri şunlardır:

Saç nakledilerek yapılan operasyonlar, FUE, FUT yöntemi gibi

FUE yönteminde lokal anestezi ile saç ekimi hiçbir acı hissedilmeden gerçekleşmektedir. FUE yönteminde, saç kökleri tek tek uygun iğneler ile toplanır. Saç derisinde, fazla kesiklerin olmadığı bir yöntemdir. Daha sonra, saç derisinde uygun büyüklükte saç ekilecek alanlar oluşturulur. Son derece hassas çalışılan ve en az hasar alan yöntemdir. Dikişe gerek duyulmayan ve saç derisinde herhangi bir zedelenmenin olmadığı yöntemdir.

Saç ekimi yaptıracak kişilerin, çok küçük ve çok yaşlı olmaması gerekir. Yirmi yaş sonrası ile altmış yaş öncesi kişilerin yaptırması uygundur. Saç ekim yöntemleri arasında en etkili olanlarından biridir. En fazla başarılı sonuçların alındığı yöntemler arasındadır. Saç dikimi için kök alınan bölgede, azalma olmadığı için en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Ağrısız ve hızlı saç çıkarma yöntemleri için en kalıcı çözümler, protez saç yöntemleridir. Protez saç, sağlıklı ve kolay bir şekilde kullanan birçok kişi vardır.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz