02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç İşleminden Sonra Saçlar Uzar mı?

Protez Saç İşleminden Sonra Saçlar Uzar mı?

En çok merak edilenler arasında “Protez Saç işleminden sonra saç uzar mı?” sorusu bulunuyor. Neo Hair ekibi olarak bu soruyu sizler için cevaplıyoruz! Sorunun cevabını makalenin devamında öğrenebilirsiniz.

Protez saç uzar mı sorusunun cevabı maalesef ki hayır. Protez saçların yapımının ardından uzama gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Bu sebeple kişinin talep ettiği biçimde protez saçların istediği uzunlukta ve gürlükte yapılması sağlanır.

Protez Saç İşleminden Sonra Saçlar Uzar mı?

Aşağıda protez saç yapımı ve bakımı hakkında bilgi verilmiştir.

1- Protez Saç Biçimi

Uzama işlevinin olmadığı protez saç için protez saç uzar mı sorusunun sorulması çok doğal. Çünkü yapılan saçın natürel görünümü direkt olarak akıllara bu soruyu getiriyor. Saç uzamıyor maalesef ki bu işlemlerden sonra uzamıyor. Ancak tamamen sizin saç biçiminize uygun şekilde yapılıyor ve böylece doğal bir görünüm sağlanıyor. Saçın direkt olarak kıvırcık ya da düz olması gibi kararı siz verebilirsiniz. Biçiminin belirlenmesinin ardından saç ölçünüz alınarak işlem tamamlanıyor ve direkt Protez Saçınızı kullanabilirsiniz.

2- Protez Saç Boyu

Protez saç yaptıracak olan kişi için saç boyu da son derece önemlidir. Protez saçların oluşturulmasının ardından direkt olarak boyutlandırma yapılacaktır. Boyu uzamayan saçların sizin yüz tipinize göre kesilmesi de sağlanır. Tamamen sizin istediğiniz şekilde oluşturulan bu saçları rahatlıkla eski saçınız gibi kullanabilirsiniz. Sadece bakım aşamasında biraz daha dikkatli ve özenli olmanız gerekmektedir. Bu gibi direktifler protez saç uzmanımız tarafından sizlere anlatılmaktadır.

3- Protez Saç Rengi

Yapılan protez saçın rengini de tamamen sizin kişisel tercihinize bırakılmaktadır. Seyreklik için protez saç kullanılması durumunda, tamamen kişinin saç rengine uygun olan protezler oluşturulacaktır. Sonrasında ise sorun edilen kellik ya da seyrek saç probleminin ortadan kalkması mümkün olmaktadır. Sizleri memnun eden, saç boyutu ve rengi konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiniz Protez Saçlarınıza kısa sürede kavuşacağınıza garanti verebiliriz.

4- Protez Saç Bakımı

Yapılan saçların bakımının nasıl olacağı önemli. Bunun için mutlaka düzenli olarak doğal saçlarınızın nasıl bakımını yapıyorsanız, protez saçların da aynı şekilde bakımını yapmaya özen göstermelisiniz. Protez saç bakımı düzenli olarak yapılırsa, protez saçların kullanım ömrünün iki kata yakın artması söz konusu olacaktır.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz