02122962626
  Randevu

Protez Saç Kestirilir Mi?

Protez Saç Kestirilir Mi?

Kellik genç yaşlı hem kadın hem de erkekler için korkulu rüyadır. Protez saç cerrahi bir müdahale olmadığı için saç dökülmesi yaşayan insanlar tarafından sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Protez saç yapımı kişinin saç rengine ve yapısına uygun yapıldığı için takıldığı andan itibaren doğal görünüme çok yakın olur. Protez saçın alt tabakası çok ince suni deriden olduğu için kafa derinizi terletmez ve derinizin nefes almasını sağlar. Protez saç genellikle aynı uzunlukta üretilir. Protez saçı yaptıran kişi saçı yüzüne göre ve istediği şekilde kestirebilir ve şekil verebilir.

Protez Saç Kestirilir Mi?

Protez Saçın Özellikleri

Protez saç uygulamasının kendine göre birtakım özellikleri vardır. Bu özellikler arasında olanlar:

  • Protez saç doğal saçınız gibi dursa da saç derinizde olmadığı için uzamaz.
  • Protez saç cerrahi bir yöntem olmadığı için acı ve ağrı olmadan kısa sürede istediğiniz gibi gür saçlara sahip olursunuz.
  • Protez saç özel bant ve yapışkanla yapıştığı için protez saçı istediğiniz zaman takabilir ve çıkartabilirsiniz.
  • Protez saçı doğal kendi saçınız gibi boyayabilir, kestirip şekil verebilir ve yıkayabilirsiniz.

Bunların yanında protez saçı kafa derisi yanık olan ve saç ekimi yapılmayan bölgeye sahip olan kişilerde kullanabilir. Bu saç uygulaması kadın, erkek ve her yaştan kişiler tarafından kullanılabilir. Protez saçın alt tabakası çok ince suni deri olduğu için kafa derinizin nefes almasını sağlar ve yaz aylarında terlemeye neden olmaz.

 

Protez Saçı Kimler Kullanabilir?

Protez saçı saçın tamamını veya belli bölgesini kaybetmiş kadın ve erkekler kullanabilir. Aynı zamanda hastalıktan dolayı saçı dökülmüş kemoterapi ve radyoterapi tedavisi gören kişiler için uygundur. Saç kıran hasatlığı olan kişilerde kullanabilir ve saçlarının kötü görünümünden kurtulabilirler.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz