02122962626
  Randevu

Protez Saç Kullanmak Kolay Mıdır?

Protez Saç Kullanmak Kolay Mıdır?

Saçlarında seyrelme, dökülme ya da saç çıkmasında sorun olan kişiler için birçok yeni yöntemle saç elde etme şansı bulunmaktadır. Protez saç bu yöntemler arasında en pratik ve en kolay çözümü sunan yöntemdir. Çünkü protez saç hiçbir tıbbi işlem gerektirmez. %100 insan saçından hazırlanan saç protezi gerçek saçlar gibi kullanılabilir.

Protez saç uygulaması kozmetik bir uygulamadır. Amaç hiç belli olmayacak şekilde istenen protez saç modelini baş bölgesine yerleştirmektir. Protez saç takılmadan önce simetrik ölçü alınır sonrasında özel solüsyon ile protez saç baş bölgesine sabitlenir. Ardından da tasarımı yapılır. Protez saç istenildiği gibi şekillendirilir. Protez saç kullanımı oldukça rahattır. Protez saç istenildiğinde değiştirilebilir. Protez saçlarda farklı renk, model ve saç teli inceliği seçenekleri vardır. Protez saç kullanırken günlük hayatınızda herhangi bir kısıtlama olmaz. Protez saçla istediğiniz aktiviteleri yapabilirsiniz. Denize girmek, duş almak, saçlarınıza fön çekmek gibi aktiviteleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Protez Saç Kullanmak Kolay Mıdır?

Protez Saç Taktıktan Sonra Nelere Dikkat Etmeli?

Protez saçlarınıza tıpkı gerçek saçlarınız gibi bakmalı gerekli bakımı yapmalısınız. Protez saçlar yıkanırken ılık su ile yıkanmalıdır. Saçlarınızı tararken dibe yakın yerden tutarak taramalısınız. Protez saçlarınıza çok sıcak ısı vermemelisiniz. Protez saçınıza uygun saç tarağı seçmelisiniz. Protez saçın yerleştirildiği yer kaşınırsa kesinlikle parmak uçlarınızla nazikçe kaşımalısınız. Protez saça bakım yaparken kaliteli ürünleri kullanmayı seçin. Protez saçlarınızı boyatmak isterseniz evde kendiniz yapmayın.

Protez saç kullanırken normal saç gibi kullanabilirsiniz. Protez saçınızın uzun ömürlü olması için bakımını düzenli olarak yapmalısınız. Çok sıcak fön kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Saçınızı yıkarken sert hareketler yapmaktan kaçınmalısınız. Protez saçın kullanım ömrünü uzatmak için protez saç için kullanılan bakım ürünlerini kullanabilirsiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz