02122962626
  Randevu

Protez Saç Mı Saç Ekimi Mi Daha Kolay?

Protez Saç Mı Saç Ekimi Mi Daha Kolay?

Günümüzün popüler yöntemlerinden biri olan saç ekimi başta genetik faktörler ve farklı nedenlerden dolayı saç dökülmesi yaşanan bölgelere başka bölgelerden saç kökü aktarılmasıdır. Saç ekimi cerrahi bir operasyon olduğundan bu konuda donanımlı merkezlerde yaptırılması gerekir. Saç ekiminin cerrahi bir operasyon olduğunu unutmadan kesinlikle donanımlı klinikleri araştırmalısınız. Saç ekimi fiyatları konusunda verilen genel rakamların herkes için geçerliliği yoktur. Kişiden kişiye alınan kök sayısı değişeceğinden fiyatlar da değişecektir. Cerrahların yetenek ve tecrübelerini araştırarak seçim yapmanız yararlı olacaktır.

Saç sorunlarını çözmek için kullanılan bir diğer yöntem de protez saç kullanmaktır. Protez saç alanında uzman kişilerin kozmetik yöntemlerle uyguladığı bir yöntemdir. Protez saç istenilen yoğunlukta ve modelde saçların baş bölgesine yapıştırılarak yerleştirilmesidir. Cerrahi işlem gerektirmeyen oldukça kolay bir yöntem olarak saç ekimine göre daha rahattır. Protez saç uygulaması için de alanında uzman kişileri tercih etmek gerekir. Protez saç uygulaması için tıbbi işlemlere gerek yoktur. Protez saç ölçülendirme, tasarım ve yerleştirme aşamaları ile yeni saçlara kavuşmanızı sağlar. Protez saçtan memnun kalmazsanız değiştirebilirsiniz.

Protez Saç Mı Saç Ekimi Mi Daha Kolay?
Saç Ekimi Mi Protez Saç Mı Daha Uygun Fiyatlı?

Saç ekimi fiyatlarını araştırırken hangi saç ekim yönteminin ne kadar olduğunu araştırmalısınız. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte saç ekim teknikleri de gelişmiş farklı seçenekler doğmuştur. Saç ekim fiyatları ortalama olarak belli bir fiyat aralığında görülse de her kişi için farklı fiyat çakacağını unutmadan araştırmanızı yapabilirsiniz. Saç ekimi fiyatları saç ekim merkezinin donanımına, cerrahların tecrübesine, saç ekim yöntemine göre farklı fiyatlar alırken kişiden kişiye de değişmektedir. Protez saç saç ekimine göre daha uygun fiyatlıdır çünkü cerrahi bir operasyon değildir. Saç modeline ve yoğunluğuna göre fiyatlar değişir.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz