02122962626
  Randevu

Saç Kremleri

Saç Kremi Ürünlerimiz
Neohair 2si1 Arada Onarıcı Saç Kremi (Unisex)

Neohair 2si1 Arada Onarıcı Saç Kremi (Unisex)

İçeriğindeki özel formülü ile Neohair 2si1 Arada Onarıcı Saç Kremi, tüm saç tiplerine uygun olarak
üretilmiş bir saç bakım ürünüdür.

Detaylar
Neohair Argan Yağı Özlü Saç Kremi (Erkek Saç Kremi)

Neohair Argan Yağı Özlü Saç Kremi (Erkek Saç Kremi)

Nano-Tech Labs kalitesiyle üretilen Neohair Argan Yağı Özlü Saç Kremi erkekler için özel olarak
üretilmiş bir saç bakım ürünüdür.

Detaylar
Neohair Argan Yağı Özlü Saç Kremi (Bayan Saç Kremi)

Neohair Argan Yağı Özlü Saç Kremi (Bayan Saç Kremi)

Nano-Tech Labs kalitesiyle üretilen Neohair Argan Yağı Özlü Saç Kremi bayanlar için özel olarak
üretilmiş bir saç bakım ürünüdür.

Detaylar

Neohair Argan Yağı Özlü Saç Kremi (Bayan Saç Kremi)

New Image Labs kalitesiyle üretilen Neohair Argan Yağı Özlü Saç Kremi bayanlar için özel olarak üretilmiş bir saç bakım ürünüdür. İçeriğinde bulunan argan yağı, saç tellerinize doğal bir yumuşaklık verir, saçınızdaki kırıkların görünümünü azaltır. Saçınızın ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken, kabarmasını önler ve daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Kalın telli, ince telli, kıvırcık, düz veya dalgalı saçlara uygulanabilir, boyalı saçlara uygulandığında ise saçlardaki yıpranmış görünümü azaltır. Her saç tipine rahatlıkla uygulanabilir. İlk kullanımdan itibaren farkı hissedebileceğiniz Neohair argan yağı özlü saç bakım kremi saçlarınıza canlı ve yumuşak bir görünüm kazandırır, kolay taranmasını sağlar. Daha iyi sonuçlar için Neohair saç bakım şampuanları ile birlikte kullanılması önerilir.
Önerilen kullanım şekli: Islak saçınıza, saç uzunluğunuza göre bir miktar Neohair argan yağı özlü saç bakım kremini saç derinize değmeyecek şekilde saç uçlarınıza uygulayın. Uyguladığınız saç bakım kreminin daha iyi sonuç vermesi için birkaç dakika bekleyin ve ılık suyla iyice durulayın.

Neohair Argan Yağı Özlü Saç Kremi (Erkek Saç Kremi)

New Image Labs kalitesiyle üretilen Neohair Argan Yağı Özlü Saç Kremi erkekler için özel olarak üretilmiş bir saç bakım ürünüdür. İçeriğinde bulunan doğal argan yağı, saç tellerinize doğal bir yumuşaklık verir, saçınızdaki kırıkların görünümünü azaltır. Saçınızın ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken, kabarmasını önler ve daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Kalın telli, ince telli, kıvırcık, düz veya dalgalı saçlara uygulanabilir, boyalı saçlara uygulandığında ise saçlardaki yıpranmış görünümü azaltır. Her saç tipine rahatlıkla uygulanabilir. İlk kullanımdan itibaren farkı hissedebileceğiniz Neohair argan yağı özlü saç bakım kremi saçlarınıza canlı ve yumuşak bir görünüm kazandırır, kolay taranmasını sağlar. Daha iyi sonuçlar için Neohair saç bakım şampuanları ile birlikte kullanılması önerilir. Önerilen kullanım şekli: Islak saçınıza, saç uzunluğunuza göre bir miktar Neohair argan yağı özlü saç bakım kremini saç derinize değmeyecek şekilde saç uçlarınıza uygulayın. Uyguladığınız saç bakım kreminin daha iyi sonuç vermesi için birkaç dakika bekleyin ve ılık suyla iyice durulayın.

Neohair 2si1 Arada Onarıcı Saç Kremi (Unisex)

İçeriğindeki özel formülü ile Neohair 2si1 Arada Onarıcı Saç Kremi, tüm saç tiplerine uygun olarak üretilmiş bir saç bakım ürünüdür. Neohair 2si1 Arada Onarıcı Saç Kremi, saçlarınıza yumuşak, parlak ve canlı bir görünüm sağlarken aynı zamanda saçlarınızı güçlendirerek koparak dökülmelerini önlemeye yardımcı olur. Özel formülü sayesinde yıpranmış saç tellerinizi koruma altına alır ve onarır. Saçı ağırlaştırmaz ve yağlandırmaz. Özellikle kuru ve yıpranmış saç tiplerinde gözle görülür sonuçlar veren Neohair 2si1 arada onarıcı saç kremi kolay tarama sağlar, düzenli kullanımda saçlarınızın daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur.
Önerilen kullanım şekli: Islak saçınıza, saç uzunluğunuza göre bir miktar Neohair 2si1 arada onarıcı saç bakım kremini saç derinize değmeyecek şekilde saç uçlarınıza uygulayın. Birkaç dakika bekleyin ve ılık suyla iyice durulayın. Ürünün daha iyi sonuç vermesi için saç tipinize uygun Neohair özel formüllü şampuanlar ile birlikte kullanılması önerilmektedir.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz