02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç Uygulama Yöntemleri

Protez Saç Nasıl Uygulanır ?

Neohair Saç Protezi Merkezi’ne başvurduğunuzda öncelikli olarak saçınızın ve saç kaybı probleminiz teşhisi edilir.

Protez Saç Uygulama Yöntemleri

Neohair Saç Protezi Merkezi’ne başvurduğunuzda öncelikli olarak saçınızın ve saç kaybı probleminiz teşhisi edilir. Saçlarınızda sorunlu bölge veya bölgeler belirlenip saç yapınızın profesyonel bir şekilde analizi yapılır. Bu analizlerin yapılmasının ardından uygulanacak saç protezinin yapısını oluşturmak adına saç teli örneğiniz uzman ekibimiz tarafından alınır ve yüz hatlarınız, alın ve kafa yapınız göz önünde bulundurularak incelenir. Ölçümlendirme olarak adlandırılan bu süreçte saç yoğunluğunuzun analiz edilmesi ve sorunlu bölgenin biyometrik ölçümlendirilmesinin yapılması gerçekleştirilir. Uzman ekibimiz protez saç uygulama yöntemleri tarafından özenle gerçekleştirilen bu işlemde saç tellerinin dalga boyu, kalınlığı, sıklığı gibi özellikler derinlemesine incelemeden geçer. Bu incelemelerin verileriyle yüz hatlarınıza, alın, saç ve kafa yapınıza en uygun tasarım elde edilir. Bu örnekler ve tasarım, protez saçınızın hazırlanması için profesyonel ve yüksek teknolojili laboratuvarlarımıza teslim edilir. Kusursuz ve size en uygun saçın üretilmesi adına profesyonelce gerçekleştirilmiş bir ölçümlendirme süreci esastır. Neohair Saç Protezi Merkezi, uzman kadrosuyla gerekli aşamaları özenle uygular, müşteri memnuniyetini garanti eder. İleri teknolojiye sahip laboratuvarlarda tasarlanan Neohair Saç Protezi, profesyonel bir işlemle sorunlu bölgeye uygulanır. Bu uygulamada tarafımızca kullanılan birtakım yöntemler bulunmaktadır:

Yapıştırma Sistemi

Yapıştırma sistemi, protez saç uygulamasında en yaygın şekilde kullanılan sistem olmakla beraber özel yapıştırıcılarla protez saçın sorunlu bölgeye uygulanmasını kapsar. Bu yapıştırıcılar, tıp sektöründe de kullanılan yapıştırıcılar olmakla beraber, su ve hava geçirebilen yapısıyla kafa derinizin de sağlıklı kalmasını sağlar. Bu yapışkan, cildinize zarar verebilecek hiçbir bileşen bulundurmadığı gibi, cildinizin nefes almasını sağlar.

Boncuklu Sistem

Boncuklu sistemde, protez saçlar boncuklar vasıtasıyla hijyenik bir uygulamayla kendi saçlarınıza tutturulmaktadır. Bu uygulamanın pratik yanı, kişilerin istedikleri zaman kendi protez saçlarını çıkarıp takabilmesidir. Ancak bu yöntem, büyük oranda saç kaybı yaşamış olanlara tavsiye edilmez.

Klipsli Sistem

Genellikle saçlarının kenarlarında açılma görülenlere önerilen protez yöntemi olan klipsli sistem, protez saçların hijyenik bir uygulamayla klipsler vasıtasıyla kendi saçınıza tutturulmasıyla gerçekleştirilir.

Protez saçın kafa dersine uygulanmasının ardından tasarım aşamasının da sonlanmasıyla Neohair Saç Protezi uygulaması tamamlanır. Tasarım aşaması, uygulanan protez saçın, yüz ve alın şekline uygun olacak şekilde ve müşterinin isteği doğrultusunda kesiminin yapılmasını kapsar. Bu işlem, uzman saç tasarımcılarımız tarafından elde edeceğiniz görünümün doğal olacağı şekilde yapılmaktadır. Tüm bu aşamaların sonunda doğal saçlarınızı aratmayan ve eskisinden ayırt edilemeyen saçlara pratik ve rahat bir şekilde kavuşmuş olursunuz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz