02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç Uygulaması Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Protez Saç Uygulaması Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Protez saç uygulaması %100 insan saçı baz alınarak geliştirilmiş, hastanın kafa yapısı ile birebir uyum sağlayan uzmanlarımız tarafından teknik yöntemlerle üretilmiş saç hizmetidir. Kişiye özel üretilen saç proteziniz, dayanıklı özel bir solüsyon yardımıyla saçlı ya da saçsız bölgeye yerleştirilerek kafanızın şekline göre şekillendirilir. Saç protezi uygulaması stres, kemoterapi ve benzeri nedenlerden dolayı saç dökülmesi sorunu yaşayan, kafatasında yanıklar oluşan, ya da saçları seyrelen kişilerin rahatlıkla yaptırabilecekleri bir uygulamadır.

Protez saç, Saç protezi uygulaması, Neohair İstanbul

Protez saç, Saç protezi uygulaması, Neohair İstanbul

Protez Saç Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Protez saç uygulamasında en önemli nokta kaş renginiz ve yüz tipinize uygun, kıl dokunuzla uyumlu saçlara sahip olmanızdır. Uyumsuzluğun meydana gelmemesi adına protez saç uygulamasının ilk adımı olan ölçülendirmenin doğru yapılması gerekmektedir. Bu adımın hatasız yapılması üretilecek saçın dış görünümünüzle uyumlu bir görüntü oluşturmasını sağlar. Protezin uygulanmasında bir diğer önemli nokta da saçın renk, kalınlık-incelik, dalga boyu gibi yapısal özelliklerinin ayrıntılı bir şekilde belirlenmesidir. Özellikleri iyi belirlenen bir saçın protezi de kaliteli üretilecektir ve kişiyle istenen uyumda olacaktır.

Saç protezi uygulamasında herhangi bir tıbbi operasyona gerek yoktur; memnun kalmadığınız taktirde bu uygulamadan geri dönerek başka uygulamaları deneyebilirsiniz. Genel olarak kullanıcıların memnun kaldığı bu uygulama, dayanıklıdır.

Saç protezi Uygulaması Kimlere Uygulanabilir?

Güvenilir bir yerde saç protezi yaptırarak %100 doğal görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz. Saç protezi uygulaması neredeyse her yaş gurubundan insana uygulanabilir, sağlık açısından hiçbir problem meydana getirmez. Ancak çok küçük yaşlardaki çocuklara, saç derisinde egzama ya da ileri derecede kronik cilt rahatsızlıkları olan bireylere uygulanması uygun görülmemektedir.

Saç protezinin kafatasınıza uygulanması ve sonrasında kullanmanız kolaydır. Gerekli bakımları düzenli yaptığınız taktirde saç protezinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bunun yanında temizliğini de ihmal etmemeniz saçların kullanım ömrü açısından önemlidir.

Benzer içerik için tıklayınız.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz