02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç Uzar Mı?

Protez Saç Uzar Mı?

<h4> Protez Saç Uzar Mı? </h4>

Tüm dünya üzerinde yaygın bir şekilde kullanılan protez saç uygulamaları, her zaman doğal saçtan imal edilmektedir. Protez saç kullanan insanların çoğu protez saç uzar mı? Sorusunu merak etmektedir.

Saç kaybı yaşanacak olan bölgenin ihtiyacına özel şekilde ölçülendirilen kalıp ile beraber hava ve suyu geçiren özel saç uygulaması, bölgeye yerleştirilmektedir. Kişinin hayatına en iyi şekilde devam etmesine yardımcı olan uygulama saçtan kaynaklı ortaya çıkacak olan problemlerin insan psikolojisini olumsuz etkilememesi adına en ideal çözüm olarak gösterilmektedir.

İstendiği gibi taranacak olan ve her türlü sportif aktiviteye olanak sunan, protez saçlar uzamamaktadır. Bu uygulamayı diş protezi gibi düşünmelisiniz. İstenen şekilde kolayca kestirilebilen ve şekillendirilebilen protez uygulamalar uzamamaktadır.

<h4> Merak Edilen Sorular </h4>

Kişinin doğal yapısının ayrılmaz bir parçası olarak yer alan protez saçlar, saçın doğal çıkış yönü dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Saç kayıplarına bağlı şekilde ortaya çıkan sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olan bu uygulama kısa sürede kullanım kolaylığı sunmaktadır. Günlük konfor ve kalitenin artmasına yardımcı olmaktadır. İnsanların sahip olduğu doğru imajın bir anda güncellenmesini sağlayan protez saçlar, peruktan çok daha rahat bir şekilde kullanılır.

Saç protezleri son derece sağlıklı ürünlerdir. Tüm dünya üzerinde son yılların en popüler uygulaması olarak bilinen saç protezleri, doğal bir görünüm sunarak günlük kullanıma uygun şekilde hazırlanmaktadır. Bugün toplumun en fazla beğenilen ismi tarafından da kullanılmaya devam eden protez saçlar, doğru kullanım ile 2-3 yıl sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

<h4> Her Türlü Şekil Verebilirsiniz </h4>

İnsanların ihtiyaç durumlarına uygun olarak yapılacak olan kalıplar, saç sorunlarının engellediği günlük rutinlerin tam olarak kazanılması için bulunmaz bir nimet olarak bilinmektedir. Her yaş ve cinsiyetten kişi konusunda son derece kolay bir şekilde uygulanacak olan protez saç, kişiye özel deri saç ve analizi gerçekleştirildikten sonra uygulamaya alınmaktadır. Sadece açık yara yer alan bölgede uygulanamayan protezler insanların ihtiyaçları temel alınarak özel olarak üretimi yapılmaktadır.

Protez saç yapım aşaması içerisinde işe ölçeklendirme ile başlanmaktadır. Uygulamanın başarısı ve daha sonra kullanım kolaylığının sağlanması adına kişiye özel ölçümlerin son derece titiz bir şekilde alınmaktadır. Tasarım ölçmeden sonraki en önemli bölüm olarak yer almaktadır. Burada kullanıcının ihtiyaçlarının ve görünmek isteyeceği halin dikkate alınması gerekmektedir.

Protez saçların uzamayacağı bilinmeli ve tasarım aşamasında insanların arzu ettiği saç stiline uygun bir hazırlık çalışması yapılması gerekmektedir. İstenen yoğunlukta ve uzunluk oranın hazırlanacak olan protez saçlar yeni bir hayatın kapılarının aralamaktadır. Zaman içinde kısa hale getirilebilen, günlük olarak fön çektirilebilen ve doğal saça uygulanan her türlü işlemin rahatlıkla uygulandığı protez saçlar, kaybedilen özgüvenin yeniden kazanılmasını sağlamaktadır.

Protez saçın ömrü değişim göstermektedir. Saç ünitesinin imalatı içerisinde kullanılan malzemelerin kalitesiyle beraber, kullanıcının genel yaşam alanları ve kişisel bakım alışkanlıklarına ve titizliğine bağlı olarak 6 ay ile 2 yıl arasında değişmektedir.

Proteziniz bakımının düzenli şekilde uygulanması ve bakımı sırasında sadece Protez saça uygun ürünlerin kullanılması saç Protezinin kullanım ömrünü uzatabilmektedir. Protez saç uygulamasındaki amaç, sizin görsel imajınızı daha güçlü hale getirmek ve %100 doğal görünümü elde edebilmektir. Ayrıca, protez saç sipariş aşaması içerisinde insanların saç örneği ve istekleri dikkate alınarak, saçlar hazırlanmaktadır. Bu sayede de kullanıldıktan sonra elde edilecek olan doğal görünümün dışarıdan fark edilmesi pek mümkün olmamaktadır. Profesyonel ekibin elinden çıkan bir uygulamanın doğallığını sizde sonuna kadar hissedersiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz