02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç ve Bilgilendirme

Protez Saç ve Bilgilendirme

Saç protez işlemi oldukça zaman alan ve özen gerektiren bir çalışmadır. İlk aşaması ölçülendirme işlemi oluşturmaktadır ve yanlış olmaması son derece önemlidir. Ölçülendirme aşamasında işlem yapılacak bölge belirlenmektedir. Hastadan alınması gereken saç özelliklerinin (rengi, kısalığı, inceliği ve benzeri özellikleri) bir formda tutulması gerekmektedir.

İşlemin başarısı; saçı eklenecek kişiye var olan saçlarının gür/seyreklik gibi özelliklerinin iyi tespit edilmesine bağlıdır. Saç protezi sektöründe yapılan en büyük hata da bu olmaktadır. Ne yazık ki firmalardaki analizin yetersiz kalması ve müşterinin saç tipinin anlaşılmasının nedeni ya önlerdeki diplerin kendi saçından çok ayrı bir renkte olması ya da üst bölgelerinin az gür olmasıdır. Bu yüzden bu aşamanın tecrübeli ve uzman kişiler tarafından yapılmaması estetik olmayan görünüme neden olabilir.

Protez Saç ve Bilgilendirme

Neden mi Neo Hair?

Neo Hair firması çalışanları olarak sektöre kesin çözüm getirmeyi ve doğallığı önemsemekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmak için uzman ve bilgili bir ekiple beraber bu işi yürütmekteyiz.

Yapılan işlemler ne kadar doğal olursa işin kalitesi ve hastaların memnuniyeti o kadar çok olmakta. Her işlemin doğru olduğu söylenemez bundan mütevellit protez saç işlemi de bazı hastalar/ bireyler için doğru bir işlem değildir.

Protez saç uygulaması sonrasında saçınıza istediğiniz gibi şekil verebilirsiniz. Saç kaybı yaşamadan önce ki saç doğallığınıza ve canlılığına bütün protez saç işlemleri bittikten sonra kavuşmuş olacaksınız. Ancak şöyle bir durum var ki; gerçek saçlarınıza gerekli özeni ve bakımı göstermediğiniz taktirde yıpranıp kopabileceği gibi, aynı durum protez saçlarınızda da geçerlidir. Gerekli bakımı ve özeni gösterdiğiniz taktirde protez saçlarınız uzun yıllar sizinle olabilir. Bir daha saç kaybı yaşamamak için vereceğimiz önerileri dikkate almalısınız:

Saçlarınız için losyona ihtiyacınız olabilir.
Saçlarınız için tarama işlemi oldukça önemlidir.
Sıcak havalarda sıcak su ile banyo yapmayınız – duş almayınız.
Saçlarınız için kür yapmak yerine saçlarınızı besleyecek yiyecekler yiyebilir veya maske yapabilirsiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz