02122962626
  Randevu

Protez Saç Yapımı Kaç Gün Sürer

Protez Saç Yapımı Kaç Gün Sürer

Son yıllarda saç dökülmelerinde şikayetçi olanlar için geliştirilmiş protez saç uygulaması oldukça kolay ve hızlı bir şekilde hastaya uygulanmaktadır. Gerçek saç kökü kullanılarak elde edilen protez saç doğal %100 insan saçından elde edilmiştir. Bu sayede protez saç uygulaması sonrasında saçlar doğal ve gül ve şekilde kullanılmaktadır.

Protez Saç Yapımı Kaç Gün Sürer

Protez Saç Uygulaması Üç Gün İçerisinde Kullanıma Sunulur

Protez saç yapımı birkaç günde gerçekleşen ve hızlı bir şekilde asla ya uygulanan bir işlem olup günümüzde giderek birçok asla tarafından tercih edilmektedir. Saç ekim işlemine göre protez saçlar daha pratik ve daha sağlıklıdır. Siz de dökülen saçlarınızın tekrar gür ve güzel görünüme sahip olması için saç protez hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kolay Bir Şekilde Yapıştırılır

Anestezi gerektirmeyen ve yapıştırma tekniği ile uygulanan protez saçlar öncelikle uzman kişinin hastanın eksik saç bölgesinde yapılan çalışma sonrasında elde edilmektedir. Elde edilen protez saç yapıştırma yapılacak bölgenin temizlenmesi sonrasında yapıştırıcı kullanılarak saç bölgesinin yapıştırılmaktadır. istenilmediği takdirde kendi kendine çıkmayan protez saçlar aynı gün hastaya yapıştırılarak kullanımı sağlanmaktadır. Hastanın protez saç talebi için başvurduğu kurumda yapılan analiz ve çalışmalar sonrasında birkaç gün de hazırlanan protez saçlar hastanın kurma çağrılması ile aynı gün yapıştırma suretiyle hastanın kullanımına sunuluyor.

Dökülen Saçlar İçin Protez Saç Hizmetinden Yararlanabilirsiniz

Siz de dökülen saçlarınızın tekrar gür ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız protez saç işleminden yararlanabilirsiniz. Bu konuda birinci sınıf hizmet sunan kurum ve uzmanları tercih ederek güvenli protez saç hizmetini tercih edebilirsiniz. Profesyonel ve Avrupa standartlarında sunulan hizmetler için internetten araştırma yaparak bu konuda güvenilir kurumları tercih ederek bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz