02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saçın Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Protez Saçın Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Saç seyrekliği ve kellik probleminin çözümü günümüz de oldukça popüler bir uygulama olan Protez Saç Tekniği. Bu uygulamadan nasibini almak ve kaliteli sonuçlar elde etmek isteyenlerin ise yegâne sorusu kullanım süresi.
Kullanım kolaylığı sunan protezlerinize nasıl baktığınız bu sorunun cevaplarından biri. Sürenin uzaması, tamamen kişinin saçlarına nasıl bakım yaptığı, özen gösterdiği ile alakalı bir durumdur.

1- 1 Yıldan Uzun Süre Kullanım

Protez saçın süresi ne kadardır sorusu kullanıcıların merak ettiği bir soru. Büyük sonuçlar vaat eden bu uygulamadan, insanlar doğal olarak uzun süreli kullanım bekliyor. Protez saçın kullanım süresinin 1 yıldan fazla olduğunu bilmelisiniz. İyi bir bakım yapılması durumunda, çok daha uzun süre kullanma imkânınız olacaktır. Bunu bilerek, doğru bir bakım ile protez saçlarınızı 1.5 yıla kadar kullanabilirsiniz.

2- Doğal Görünüm

Yapılan protez saçlar, kişinin saç biçimine göre ayarlanır. Ölçülendirme aşaması titizlikle gerçekleştirildiğinden, protez saçların kendi saç biçiminize uygun şekilde yerleştirilmesi sağlanır. Sonrasında ise doğal bir görünüm ile protez saçlarınızın kullanımı mümkün olacaktır.

3- Kolay Bakım

Protez saç bakımı nasıl olur, protez saçlara nasıl bakılır gibi sorular sorulur. Bakımın son derece kolay olacağını bilmelisiniz. Normal şekilde kendi saç bakımınızı yaptığınız gibi, protez saçlarınızın bakımını da yapmalısınız. Düzenli bir nazik dokunuşlar ile saç bakımınızı yaparak, uzun ömürlü protez saç kullanımı sağlayabilirsiniz.

4- Ağrısız Çözüm

Saçlarınıza protez taktırmanız durumunda, çözümün ne kadar da ağrısız olduğunu göreceksiniz. Ağrısız bir çözüm olduğundan, pek çok kişinin erkek ya da kadın fark etmeden bu çözüm önerisi üzerinden hareket etmesi mümkündür.

5- Kısa Sürede Protez Yapımı

Yapılan protez saçların kısa süre içinde kullanıma hazır olacağını unutmayın. Protez saç nasıl yapılır sorusunun yanıtlanması ile tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürede protez saçın yapımı uygundur.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz