02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

PRP Hair Extra Tedavisi İle Saç Dökülmesinin Önüne Geçin

PRP Hair Extra Tedavisi İle Saç Dökülmesinin Önüne Geçin

<h4> PRP Hair Extra Tedavisi İle Saç Dökülmesinin Önüne Geçin </h4>

Saç dökülmesinin büyük ölçüde sonlanmasını sağlayacak PRP tedavi ile lazer tedavisini bir araya getiren PRP Hair Extra Lazer tedavisi umut vadediyor.

<h4> Pek Çok Hastada Başarılı Sonuçlar Elde Edildi </h4>

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Ali Duman tedaviyi pek çok hastasına uyguladı ve başarılı sonuçlar elde etti. Platelet yönünden zenginleştirilmiş plazmanın yine aynı kişiye verilmesi yöntemi olan Platelet Rich Plasma (PRP) tedavisi ile saç tedavisinde kullanılan lazer tedavisini bir araya getiren doktor tedavinin olumlu sonuçlarına değindi.

<h4> Uygulamada %90’lara Varan Başarıya İmza Atıldı </h4>

Tedavinin uygulanması için en geç saç tellerinin renginin açıldığı ve inceldiği evrede %90’a yakın başarı ile uygulandığına değinen Duman, belirli bir frekansa ve dalga boyuna sahip olan lazer sayesinde saç ve saçlı derideki hücreleri uyardıklarını ve PRP lazer tedavisi ile birlikte etkinin daha uzun süreli olarak görülmesini sağladıklarını belirtti.

<h4> İlk Seanstan İtibaren Sonuç Elde Edilebiliyor </h4>

Yaklaşık 2 yıl içerisinde kaybedilmesi öngörülen saçların 8 – 10 yıl arası ömrünü uzatan bu tedavi yönteminden son derece tatmin edici sonuçlar alındı. Hedefin saç dökülmesi probleminin son bulmasını sağlama olduğunu belirten Duman, saç dökülmesinin çok ileri yaşlarda başlaması durumunda da PRP tedavi ile başarılı sonuçlara imza attıklarını söyledi.

<h4> Saçlarını Tamamen Yitirmiş Kişiler Saç Ekimine Başvurmalı </h4>

Bu tedavinin saçları dökülen ve dökülmesinin önüne geçmek isteyen kişilere uygun olduğunu belirten doktor, saçlarını tamamen yitirmiş kişilerde tedavinin aynı etkiyi göstermeyeceğini ve bu kişilere saç ekimini önerdiklerini söyledi.

Tedavinin Sürecinin İşleyişi </h4>

Tedavi, lazer ve PRP tedavi yöntemlerini kombine olarak kişiye günlük 40 dakikalık seanslar ile 6 gün boyunca uygulanıyor. Tedaviye kadınların talebinin erkeklerden daha fazla olduğunu belirten Duman, bunda kadınların dış görünümüne daha çok önem vermesi ve erkeklerin bunu bir sorun olarak kabul etmesinin etkili olduğunu söyledi.

<h4> Local App Yöntemi </h4>

Amerika’da yaygın olan bu yöntem bölgesel saç protez sistemi olan en gelişmiş saçlandırma uygulamasıdır. Saç tabakası olarak ince ve saç derisi ile uyumlu olan bu saç protezleri ve tedavi yöntemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için https://www.neohair.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz