Saç Dökülmesi Sorunu Neo Hair
02122962626
  Randevu

Saç Dökülmesi Sorunu

Saç Dökülmesi Sorunu

Saç sorunları insanların hayatını olumsuz yönde etkilemektedir. Özellikle saçsız olmak daha yaşlı görünmenize ve bazen alay konusu olmanıza sebep olabilir. Günümüzde saç ile ilgili geliştirilen birçok uygulama vardır. Bunların bir çoğu cerrahi müdahaleler gerektirdiği gibi bazı yöntemlerde gerektirmez. Bununla birlikte saçlar için geliştirilen her çözüm her insana uygulanmamaktadır. Bu nedenle yeni çözümlerin geliştirilmesi her zaman daha avantajlıdır.

Protez saç, herhangi bir tıbbi müdahale gerektirmeden geri dönüş imkanı bulunan bir saç uygulamasıdır. Her yaştan ve cinsiyetten insana uygulanabildiği gibi günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Profesyonel uzmanlar tarafından yapılan ve insan saçı dokusundan gelişmiş teknik yöntemlerle üretilmekte olan saç protezi özel yapıştırıcılarla seyrek olan bölgeye yerleştirilir. Kullanım açısından sorunsuz ve hijyeniktir.

Saç Dökülmesi Sorunu

Kişiye özel protez saç modelleri

Protez Saç Uygulamaları Nasıldır?

Saç ekimi, kişinin kendi saçları ense bölgesi ya da kafanın arka bölgesinden alınarak saç olmayan bölgelere ekilme işlemidir. Saç ekimi tıbbi bir operasyondur ve steril ortamda uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Saç alınacak bölgenin iyi ve sağlam saçlara sahip olmalıdır. Ekim bir defa yapılır ve ekilen saçlar çıkıp uzadığında o saçlar artık sizin kendi saçınız olur. Saç ekimi saç dökülmesi problemine kalıcı çözüm arayanlar için oldukça ideal bir yöntemdir.

Protez saç kullanımında yıkama uyuma gibi durumlarda dikkatli olunmalıdır. Saç ekiminde böyle durumlar söz konusu değildir. Saçlar kendi saçınız olduğu için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Protez saç da dökülen saç yerine gelmez fakat saç ekiminde saçınız dökülmez dökülse de yenileri çıkabilir. Protez saç da doğal görüntüyü yakalamak zordur. Saç ekiminde hata yapılmadığı sürece doğal görüntüdedir. Protez saç uygulaması zaman olarak kısa sürede yapılır fakat ömrü kısadır. Saç ekiminde bekleme aşaması uzun fakat bir ömür kullanılır.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz