02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saç Dökülmesini Önlemek Mümkün Mü?

Saç Dökülmesini Önlemek Mümkün Mü?

<h4> Saç Dökülmesini Önlemek Mümkün Mü? </h4>

Saç dökülmesi sorunundan muzdarip iseniz bu sorunun tek çözümünün saç ekimi olduğunu söylemekte fayda vardır.

<h4> Saçların Ömrü 1 – 2 Yıl Uzatılabiliyor </h4>

Saçların ömrü geliştirilen yöntem ve teknikler ile 1 – 2 yıl daha uzatılabiliyor. Mezoterapi ve PRP ile saç ömrü uzatılırken bu yöntemlerle dökülmenin önüne tam olarak geçilememektedir. Saç ekimi operasyonları yeni tekniklerle uygulandığında saç dökülmesi için kesin çözüm olduğunu belirten Handan Acıkök, hastalık ya da hormonal nedenlerden kaynaklanmayan doğal saç dökülmesinde en doğru çözümün saç ekimi olduğunu açıkladı.

<h4> Saç Ekimi En Kalıcı Çözümü Veriyor </h4>

Yoğun olarak görülen saç dökülmeleri için en iyi tedavi yönteminin saç ekimi olduğuna değinen Acıkök, diğer tedavi yöntemleri ile ancak saç dökülmesinin geciktirildiğini söyledi. Çok yoğun açıklık gözlemlenen bölgeler varsa saç ekimine başvurmanız en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.

<h4> Saç Ekimlerinde Son Yıllarda Artış Yaşandı </h4>

Son yıllarda saç ekimi operasyonlarında görülen artışın işlem sonucu elde edilen başarılı sonuçlara borçlu olduğunu belirten Acıkök saç ekimi ve tedavilerine olan eğilimin her geçen yıl yaygınlaştığını söyledi.

<h4> Türkiye Saç Ekiminde En Başarılı Ülkeler Arasında </h4>

Acıkök saç ekimi operasyonlarında en başarılı ülkeler arasında Türkiye’nin de yer aldığını söyledi. Acıkök aynı zamanda gerek yurt içinden gerek yurtdışından pek çok kişinin saç ekimi için Türkiye’yi tercih ettiğine değindi.

<h4> Erkeklerin Saç Ekimi Operasyonlarına Olan İlgisi Arttı </h4>

Erkeklerin önceden kader olarak kabul ettiği saç dökülmesi sorunu, saç dökülmesine yönelik geliştirilen tedavi yöntemlerinin etkisi ile erkeklerin saç ekimi operasyonlarına olan ilgisinin artmasını sağladı. Erkekler artık saçlarının gür olmasını istiyor ve dökülme yaşadıkları bölgelere saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmesi için saç ekim merkezlerine başvuruyor.

<h4> Complete Application Tedavi Yöntemleri </h4>

Ciddi saç dökülmelerinde tüm bölgeye uygulanan saçlandırma yöntemi olan complete application tedavi yönteminde Neohair merkezinde cilde uygun olacak ve saç protezi yapılacak bölge ölçülerek kişiye özel en uygun protez üretilir. Ağrısız ve ameliyatsız kesin tedavi yöntemi olan complete application yöntemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için https://www.neohair.com.tr/  adresiniz ziyaret edebilirsiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz