02122962626
  Randevu

Saç Ekimi Mi Daha İyi Protez Saç Mı?

Saç Ekimi Mi Daha İyi Protez Saç Mı?

Saç ekimi ile elde edilen saçlar sizin doğal saçlarınızdır. Sentetik ya da doğal olmayan saçlar değildir. Ancak saç ekimi cerrahi bir operasyondur ve belli bir süreç içinde tam olarak kullanıma hazır saçlar elde edilir. Protez saç ise kozmetik bir yoldur. Tıbbi işlem gerektirmez. Özel yapıştırıcılarla istenilen bölgeye istenilen model saçın yerleştirilmesidir.

Saç ekimi yaptırdıktan sonra saç ekimi bölgesinin iyileşmesi ve saçların çıkması sonrasında saçlarınıza istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Ama ilk zamanlar tırnak kullanmadan yıkama, özel şampuan kullanma gibi bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Protez saçta bekleme süresi yoktur hemen saçlarınızı kendi saçlarınız gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Saç Ekimi Mi Daha İyi Protez Saç Mı?

Protez Saç Avantajları

Protez saçın saç ekiminden en büyük farkı cerrahi bir işleme gerek olmamasıdır. Protez saç pratik ve kolay bir çözümdür. Ölçülendirme, yerleştirme ve tasarım aşamalarıyla elde edilir. Protez saç yerleştirildikten sonra herhangi bir özel bakım gerektirmez. Dayanıklıdır ve istenildiği kadar kullanılabilir. Hijyen açısından da gerekli standartları sağlar. Protez saç saç ekimine göre oldukça basit bir işlemle yerleştirilir. Yüzün şekline göre protez saça model verilebilir. Protez saç başa sabitlendiğinden herhangi bir şekilde rahatsızlık vermez. Protez saç tasarımında %100 insan saçı kullanılmaktadır.

Saç Ekimi Avantajları

Günümüzde gelişen teknoloji saç ekimi yöntemlerinde de yeni seçenekler ve garantili çözümler doğmasına neden oldu. İyi bir klinikte profesyonel cerrahlar eşliğinde yapılan saç ekimi sonrasında istenilen sonuç alınabiliyor. Saç ekim yöntemlerine göre etki ve potansiyel de değişiyor. Saç ekiminde amaç saç kökünün sık olduğu bölgelerden saç kökü nakli yaparak istenilen bölgede saç çıkmasını sağlamaktır. Saç ekiminden sonra saçları doğal saçlar gibi uzatmak da mümkündür.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz