Saç Ekimi mi Protez Saç mı- Neohair, Protez Saç, Saç Protezi
02122962626
  Randevu

Saç Ekimi mi Protez Saç mı ?

Saç Ekimi mi Protez Saç mı ?

Her yaştan insanın daha estetik bir görünümü ve dökülen saçlar için yapılan operasyonlar gün geçtikçe daha çok ilgi görüyor. Hem kadınlar hem de erkekler için oldukça rahatsız edici bir durum olmakla beraber kişinin güven kaybına neden olmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte acısız ve ağrısız bir şekilde saç dökülmelerine çözümler üretiliyor. Bu çözümlerden en çok tercih edilenler arasında saç ekimi ve saç protezi yöntemleridir.

 

Saç protezi, ileri düzeyde teknoloji kullanılarak doğal insan saçının taklit edilmesiyle yapılan özel solüsyonlar ile kafaya yapıştırılan yöntemdir. Cerrahi bir müdahale gerektirmez. Bu yöntem geri dönüşü mümkün olan bir uygulamadır. Yaptıran kişiler istediği zaman protezi çıkarıp eski görüntüye dönebilir. Bu uygulamayı yaptırmak isteyenler risk almadan istediği saçın kendine yakışıp yakışmadığına karar verebilir.

 

Saç ekimi,  tercih edilen tekniğe göre kişinin saçların dökülmeyen bölge olan kol bacak ve ense bölgelerinden alınan saç köklerinin saçların döküldüğü bölgeye transfer edilmesi işlemidir. Alanında uzman doktorlar tarafından steril ortamda yapılmalıdır. Maksimum hasta konforu, iz bırakmayan ve doğal bir görünüm elde etmek için test edilmiş ve standartlaştırılmış bir yöntemdir. Kafa derisine dikiş atılmaz ve neredeyse ağrısızdır.

Saç Ekimi mi Protez Saç mı ?

Protez Saç Uygulamasının Kalitesi Nasıldır?

Protez saç kalitesine göre fiyatları değişir ve maksimum kullanım süresi 2 yıldır. Saç ekimi yaptırmak da saç ekim merkezlerine göre fiyatları değişebilir kullanımı bir ömür sürer. Protez saçta istenilen yoğunlukta yapılabilir ve çok nadiren protez olduğu belli olur. Saç ekimi işleminde yoğunluk köklerin alınacağı alanda bulunan kök sayısına göre değişir ve çok nadiren belli olur. Protez saç uygulamasının riski yoktur. Saç ekiminde az da olsa risk vardır. Protez saç istenilen uzunlukta yaptırılabilir fakat sonrasında yapılan saç uzamaz. Saç ekiminde ilk zamanlar saçlar kısadır fakat bir süre sonra uzamaya başlar ve istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz