02122962626
  Randevu

Saç Ekimi Mi Yoksa Protez Saç Mı?

Saç Ekimi Mi Yoksa Protez Saç Mı?

Son yıllarda saç ekiminin oldukça popüler olduğunu görüyor ve nedenini merak ediyor olabilirsiniz. Saç ekimi ile güzel ve çekici olmanın parçalarından birini tamamlarken sağlık açısından da bir adım öne geçmiş olunuyor. Doğal saç yapımız bizi dış etkenlerden koruyarak sağlığımıza olumlu etkiler yapıyor. Saç ekimi de doğal saç yapısına yeniden kavuşmayı sağlıyor. Saç ekimi cerrahi operasyonla yapılıyor.

Protez saç ise cerrahi bir işlem gerektirmeden kozmatik malzemelerle yapıştırılarak kullanıyor. Prtez saç da gerçek saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Protez saç istenildiğinde değiştirilebiliyor ya da kullanım bırakılabiliyor. Saç ekiminde ise bu mümkün olmuyor.Saç ekimi ile doğal ve kalıcı saçlara kavuşmak mümkün oluyor. Protez saç ile de aynı doğal görünüm yakalanıyor.Saç ekiminden sonra da protez saç kullanırken de saçlara şekil verilebiliyor.

Saç Ekimi Mi Yoksa Protez Saç Mı?

Saç Ekimi

Saç ekimi, size ait saç köklerinin başka bir bölgeden alınarak saç olmayan bölgeye ekilmesi işlemidir. İşlemden birkaç ay sonra saçlarınız doğal olarak uzar ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Uzatmak, şekillendirmek gibi doğal saçta yapılan tüm işlemleri saç ekimi ile elde edilen saçlarla da yapmak mümkündür. Önemli olan saç ekimi bölgesinin tamamen iyileşmesi ve doğal saç halini almasıdır. Uzatma, tarama, şekillendirme gibi tüm işlemleri rahatlıkla yeni saçınıza yapabilirsiniz.

Protez Saç

Protez saç insan saçı dokusunda saçların istenilen bölgeye özel tekniklerle yerleştirilmesidir. Estetik görüntü sağlayan protez saç hijyenik ve dayanıklıdır. Memnun kalmadığınızda protez saçı değiştirebilirsiniz. Saç ekiminde olduğu gibi her hangi bir tıbbi işlem gerektirmez. Protez saç tasarımını bu aladan uzman kişiler yapmaktadır. Protez saç kullanımı da oldukça rahattır. Saçlara şekil verilebilir, istenildiği şekilde kullanılabilir. Yüz yapısına göre saça model vermek mümkündür.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz