02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saç Ekimine Rağbet Artıyor

Saç Ekimine Rağbet Artıyor

<h4> Saç Ekimine Rağbet Artıyor </h4>

Pek çok saç ekimi uzmanı saç ekimi operasyonu ve tedavilerine olan ilginin giderek arttığına dikkat çekiyor.

<h4> Saç Dökülmesi Kaderiniz Değil! </h4>

Saç dökülmesi hemen hemen her yaşta ve pek çok faktöre bağlı olarak gelişen ve kişinin fiziksel görünümünü kötüleştirerek özgüven problemi yaratan bir rahatsızlıktır. Saç dökülmesine önceden başladığı zaman önü alınamayacak bir sorun gözüyle bakılırdı. Ancak son yıllarda yapılan araştırmalar gösteriyor ki, saç dökülmesi kaderiniz değil. Geliştirilen yeni saç ekimi ve diğer saç operasyonları ile saç dökülmesinin önüne geçebilir sağlıklı ve gür saçlara kavuşabilirsiniz.

<h4> Saç Ekimi Operasyonlarına Olan İlgi Büyüyor </h4>

Saç dökülmesinin ve kelliğin kader olmadığının farkına varan pek çok kişi bu rahatsızlığın önüne geçmek için saç operasyonlarına başvuruyor. Ülkemizin yanı sıra özellikle Ortadoğu ve Asya’da da saç operasyonlarına olan ilgi katlanarak büyüyor.

<h4> İlginin Artmasında Başarılı Sonuçların Payı Büyük </h4>

Yaklaşık 4 kat artış görülen saç ekimi operasyonlarına ilginin giderek artmasında pek çok faktör etkili. Dünyada her yıl yaklaşık 300.000 kişinin saç ektirdiğini belirten Uluslararası Saç Cerrahisi Derneği özellikle Asya ve Ortadoğu’da görülen bu artışın operasyonlar sonucu elde edilen başarılı neticelere bağlı olduğunu söyledi. FUE operasyonuna olan ilginin de giderek arttığına dikkat çeken uzmanlar, bu tedavi yönteminin diğer tedavi yöntemlerine göre daha kolay ve süreci kısa bir operasyon olmasının etkisinin büyük olduğuna değindi.

<h4> Saç Ekimi En Popüler Operasyonlardan Birisi Haline Geldi </h4>

ABD’de yaklaşık 35 milyon erkeği etkileyen saç dökülmesi sorununa geliştirilen tedavi yöntemlerinden en popüler olan FUE tekniğinin uygulanması giderek yaygınlaşıyor. FUE tekniğinin başarılı sonuçlar doğurması saç ekimi için başvuran kişilerin sayısını önemli ölçüde arttırıyor. Özellikle saç ekimi için başvuran erkeklerin oranında son 3 yılda %30 oranında artış gösterdi.

<h4> No Care Tedavi Yöntemi </h4>

Evde bakımını kendiniz yapabileceğiniz, profesyonel bakım gerektirmeyen no – care tedavi yöntemi özellikle yurt dışından gelen müşterilerine Neo Hair merkezinde uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem ile saç protezi yaptırdıktan sonra saç protez merkezine gitmenize gerek kalmadan saç bakımınızı kendi kendinize yapabilirsiniz. No care tedavi yöntemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için https://www.neohair.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz