02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Protez Saç Kullanan Ünlüler

Protez Saç Kullanan Ünlüler

Protez saç kullanımının yaygınlaştığını göreceksiniz. Saç protezi artık ünlülerin de tercihi. Doğal görünüm avantajı sayesinde ünlüler de protez saç yaptırıyor.

Saç bakımının kolay olması, neredeyse 1.5 yıla kadar sorunsuz bir kullanım sunması saç protezinin tercih edilmesinde en büyük nedendir. Aşağıda saç protezi yaptıran ünlüler verilmiştir.

1- Mustafa Ceceli

Protez saç kullanan ünlüler arasında Mustafa Ceceli bulunuyor. Baktığınızda ilk başlarda saçlarının ön kısımlarının son derece boş olduğunu göreceksiniz. Protez saç uygulamasından sonra ise anında saçların ön kısmının saç biçimine göre yapılandırılmış olduğu açıktır. Kullanımı son derece kolay olduğundan, ünlülerin protez saç kullanması olağandır.

2- Oğuzhan Koç

Saçlarının ön kısımlarında saçların yetersiz olması sonucunda Oğuzhan Koç ta bu soruna saç protezi ile son vermiştir. Direkt olarak protez yapımı sayesinde, saçlarının ön kısmının doğal bir görünüm kazanması sağlanmıştır. Hem doğal hem de güzel bir saç görünümü elde etmek bu şekilde mümkün olmuştur.

3- Tolga Karayel

Tolga Karayel’in saçlarının hem ön kısımlarında hem de tepe kısmında açıklıklar bulunuyordu. Pek çok fotoğraf üzerinden bunu görebilirsiniz. Ancak protez saç yapılmasını sağlayarak, kısa sürede hem tepe kısmında hem de üst kısımlarda protez sayesinde açıklıklar kapatılmıştır.

4- Nuri Alço

Saç seyrekliği sorunu yaşayan ünlüler arasında olan Nuri Alço, saç protezi ile saçlarının doğal ve gür bir görünüme kavuşmasını sağlamıştır. Kendi renginde ve kendi biçiminde olan protezler ile gür saçlar oluşturulmuştur.

5- Kemal Doğulu

Protez yaptıran ünlüler arasında Kemal Doğulu da var. Saçlarının ön kısmının boşluk – seyrek olduğunu söyleyebiliriz. Protez saç ile ise bu sorun son bulmuştur. Protez saç bakımı yapılarak kullanım sağlanır.

 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz