02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saç Protezi Hakkında Bilmeniz Gereken Detaylar

Saç Protezi Hakkında Bilmeniz Gereken Detaylar

Saçlarda seyreklik, kellik gibi durumlara artık çok etkili çözümler mevcut. Bunlardan biride Protez Saç uygulaması. Bu alanda devrim niteliğinde ilerlemeler mevcut. Hayal ettiğiniz doğal görünümlü protez saçlara yaşanan protez saç devrimi ile erişmeniz mümkün oluyor. Farklı saç renkleri, farklı saç biçimleri kullanmak için protez saçları tercih edebilirsiniz. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği protez saçlar nitelikli şekilde üretilmektedir. Neo Hair ekibi olarak nitelikli ve kaliteli protez saçlarımız sayesinde sizleri de memnun etmekteyiz.

1- Saçlar Ne Kadar Zamanda Yapılır?

En çok merak edilenler arasında protez saç ne kadar zamanda yapılır sorusu yer alır. Yapılan işlem sonrasında ne kadar sürede gür ve doğal saçlara kavuşulacağı ise herkesçe merak edilen bir konu. Protez Saç işleminin ardından istenilen saça kavuşulması ise çok kısa sürede gerçekleşiyor. Saçların çokması ve istenilen boyuta gelmesi gibi uzun vadeli işlemler Protez Saç uygulamasında mevcut değildir. Hızlı ve kolay şekilde saçlarınızın istediğiniz gibi gözükmesini sağlayabileceksiniz.

2- Protez Saçların Yapımı Ağrılı Olur m?

Protez saç ile kellikten kurtulmak size herhangi bir ağrı yaşatmaz. Direkt olarak saçların yerleştirilmesi sağlanır. Bunun için ağrı ya da sızı hissetmeyecek olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Acısız şekilde protez saç yapımının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

3- Protez Saç Her Renk Olur mu?

Saçlarınıza uygun renklerde ve boyutlarda protez saç uygulanacağından emin olabilirsiniz. Protez saç avantajları arasında saçlarınız ile aynı rengi sağlamasından ötürü doğal görünümü de sunmaktadır. Saçlarınızda protez olduğu belli olmayacaktır. Bu sebeple rahatlıkla protez saç kullanabilirsiniz.

4- Keller Protez Saç Kullanabilir mi?

Protez saç kellere yapılır mı da merak edilenler arasında. Baktığınızda protez saç kullanımının keller için de uygun olduğunu göreceksiniz. Rahatlıkla hiç saçı olmayan kişiler için de protez saç uygulamanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

5- Protez Saç Fiyatları

Yaptıracağınız protez saç için protez saç fiyatları üzerinden bir araştırma yapabilirsiniz. Sizin saç durumuna göre verilen uygun fiyatları değerlendirerek, direkt olarak saç yaptırabilirsiniz.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz