02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saç Protezinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Saç Protezinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Protez Saç; uzun yıllar önce bulunmasına karşı son senelerde revaçta olan bir yöntemdir. Bu derece revaçta olması demek her yerde yapılan işlemlerin aynı başarıyı sağlayacağı anlamına gelmemektedir. Saç Protezi hakkında yeterince donanım ve tecrübeye sahip olmayan firmaların, saçlandırma adı altında insanlara yapmış olduğu doğru olmayan işlemleri sonucunda ne yazık ki sonu kullanıcı açısından hiç de iyi bitmemektedir. Beklenenin aksiyle karşılaşan kullanıcılar yanlış görsel değişimden dolayı rahatsız olmalarının yanı sıra maddi olarak da bir kayıp yaşamaktadırlar.

Saç Protezinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Senelerdir saçlandırma üzerine yapılan işlemler sonucunda ortaya çıkan, bir sistem olan “Enjekte Sistem” protez saç uygulaması sektörününün en başarılı tekniğidir. Diğer Protez Saç sistemlerinin aksine “Enjekte Sistem” kişiye doğal bir görünüm sunmaktadır. İnsan teniyle olan muazzam uyumu nedeniyle başkaları tarafından fark edilmesinin imkânsız olması, kullanıcılarının dilediğince fön çekip tarayabildiği, denize girebildiği, spor aktivitelerini yerine getirebildiği rahat bir kullanım sunması ve tüm bunları gerçekleştirirken hiçbir şekilde kalitesinden ödün vermemesi “Enjekte Sistem” in başarısını kanıtlar niteliktedir.

Saç Dökülmesi ve Çözümü

Saç dökülmesi hem kadınlarda hem de erkeklerde yoğun olarak görülen bir sorun. Saç dökülmesi sorununa çare olarak yapılan pek çok teknik ve uygulama var. Bu uygulamalar arasında en çok tercih edileni ise protez saç uygulamasıdır. Herhangi bir tıbbi müdahale gerektirmiyor olması nedeni ile kişilerin saçsız alanlarına kolayca uygulanabilen bir uygulamadır. Uygulamanın Ağrısız ve kozmetik bir işlem olması, protez saç uygulamasının diğer uygulamalara nazaran daha çok tercih edilebilir olmasını sağlıyor. Eğer Cerrahi müdahalelerden Korkuyor ya da çekiniyorsanız sizin için oldukça ideal bir yöntemdir. Kellik sorunu protez saç sayesinde artık sorun olmaktan çıktı.

Özel yapıştırıcı solüsyonlar ve protez saç uygulaması için özel olarak üretilmiş medikal sabitleyiciler sayesinde saç olmayan bölgeye yapılan bu işlem kellik sorunundan kurtulma konusunda oldukça etkilidir. Gelişen teknolojik yenilikler ile birlikte %100 insan saçından da üretilebilmektedir. Her yaş için yapılan bir uygulama olması avantajı ile artık herkes saç dökülme sorunundan kaynaklanan kellik gibi estetik sıkıntısı veren durumlardan rahatça kurtulmaktadır. Kişilerin protez saçları kendi doğal saçları gibi kullanabilmesi için doğru ölçümlerin, doğru bir tasarımın ve doğru bir uygulamanın yapılması çok önemlidir. Bu nedenle protez saç işlemi yapılırken, İşinde deneyimli, Uzman, güvenilir ve doğru merkezlerin tercih edilmesi çok önemlidir. Memnun olunmadığı zaman geri dönüşü mümkün olan bir uygulama olması nedeni ile saçları dökülmüş olan kişiler bu tekniğe daha çok başvurmaktadır.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz