02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saçlara Uygulanan Keratin Bakımı

Saçlara Uygulanan Keratin Bakımı

Saç bakımı için kullanılan en önemli ürün keratin olarak biliniyor. Saçların bakımı için bu maddenin bulunduğu çok sayıda kür bulunuyor.

Saçlara uygulanan keratin bakımı ile saçlarınızın sağlıklı olması mümkün olacaktır.

1- Saçların Uzaması

Keratin bakımı ile saçlarınızın doğal uzama sürecinden çok daha kısa sürede uzadığını göreceksiniz. Saç diplerini besleyen keratin bakımı ile saçlarınız kısa sürede uzayacak. Uzmanın olması, kişinin var olan saçları için geçerlidir. Keratin yeniden saç çıkarmaz. Bunu bilerek saç bakımınızı yapabilirsiniz.

2- Saç Dökülmelerinin Önlenmesi

Saç diplerinizin yaptığınız bakım kürleri ile güçlenmesi, saç dökülmesinin büyük ölçüde önüne geçmenizi sağlar. Bunun için bakım ile saç dökülmelerini büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Tamamen dökülmelerin ortadan kalkmayacağını bilerek, saçlarınızın güçlü ve bakımlı gözükmesi için bakım kürleri oluşturabilirsiniz.

3- Saçların Yumuşaması

Yapmış olduğunuz bakımın sonucunda, saçlarınızın yumuşadığını göreceksiniz. Bakım eğer sadece keratin bakımı ise saçlarınız hafifleyecektir. Farklı işlevleri de olan keratinleri kullanmanız durumunda saçınız bıraktığı etki farklı olabilir. En iyi saç bakımı nasıl yapılır sorusuna cevap olarak mutlaka bakım kürleri arasında keratinin olduğunu bilmelisiniz.

4- Saçların Düzleşmesi

Keratinin işlevleri arasında düzleştirme özelliği de bulunuyor. Saç bakımınızı ona göre yaparsanız, dalgalı saçlarınızın daha düz gözükmesini sağlayabilirsiniz. Kabarık olan saçlarından şikayet eden kişilerin bu bakım ile saçlarının istediği gibi gözükmesini sağlaması mümkün olacaktır.

5- Elektriklenmenin Önlenmesi

Bir diğer özellik olarak elektriklenmenin önüne geçeceğinizi bilmelisiniz.  Saçlarınızın büyük ölçüde yatışması sağlanacağından, elektriklenmesinin önüne geçebilirsiniz. Parlak ve doğal güzellikte olan saçlara kavuşabilirsiniz.

Yukarıda verilen avantajları elde etmek adına keratin bakımı yapmak üzere araştırma yapabilirsiniz. Farklı bakım kürleri uygulayarak saç bakımınızın en iyi şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz