02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saçlarınız İçin Hazırlanmış Doğal Maskeler

Saçlarınız İçin Hazırlanmış Doğal Maskeler

Saçlarınız için oluşturulmuş çok sayıda doğal maske bulunuyor. Saçlarınız için hazırlanmış doğal maskeler ile bakım yapabilirsiniz.

Maske seçiminizi yaparken mutlaka saç türünüz için uygun olmasına dikkat edin.

1- Limon Maskesi

En çok tercih edilen ve saç diplerini besleyen maske, limon maskesidir. Bu maskenin yapılması yarım limonun sıkılması içine zeytinyağı ilave edilmesi ile oluyor. Sonrasında direkt olarak saç diplerinize sürmelisiniz. Sadece saç diplerinize sürmeniz önerilir. İki haftada 1 ya da 2 kere bu maskeyi yapabilirsiniz.

2- Zeytinyağı Maskesi

Önemli doğal maske seçenekleri arasında zeytinyağı maskesi bulunuyor. Bu maske, direkt olarak zeytinyağının saçınıza sürülmesi ile da olabilir. Dilerseniz zeytin yağı ile yumurtanın beyazını da karıştırabilirsiniz. Bakım için oldukça önemli olduğundan, zeytinyağı maskesini saçlarınızın dökülmesinin önüne geçmek ya da kopmalara karşı önlem almak açısından gerçekleştirebilirsiniz.

3- Bademyağı Maskesi

Yapacağınız maskeler içinde bademyağı maskesi de bulunuyor. Yarım çay bardağı badem yağı ile saç bakımınızı yapabilirsiniz. Saç maskeleri arasında tercih ediliyor olması, saç diplerini en iyi şekilde besliyor olmasından kaynaklanmaktadır. Saç diplerinizin beslenmesi ile büyük ölçüde bakımın tamamlanması, saçlarınızın parlak ve canlı gözükmesi sağlanacaktır.

4- Yumurta Maskesi

Yumurtanın sarısı ile saç maskesi yapılıyor. İçine zeytinyağı ve badem yağı dökerek maskenizi oluşturabilirsiniz. Sonrasında ise saç diplerinize sürün. 45 dakika kadar saçınızda tutun. Direkt olarak saçlarınızın yumurta maskesi ile beslendiğini göreceksiniz. Bu bilgiler dahilinde maskenizi yapabilirsiniz.

5- Keratin Maskesi

Saç maskeleri içinde saçın uzamasını, yatışmasını sağlayan maske keratin maskesidir. Hazır olarak alabilirsiniz. Talimatlara uyarak saçınızda ne kadar kalmasına karar verebilirsiniz. Bakımı yaparak direkt olarak saçlarınızın istediğiniz gibi gözükmesini sağlayacaksınız. Saç bakımı ihmal edilmemelidir.

Makale
Saçlarınız İçin Hazırlanmış Doğal Maskeler
Makale Adı
Saçlarınız İçin Hazırlanmış Doğal Maskeler
Açıklama
Saçlarınız için oluşturulmuş çok sayıda doğal maske bulunuyor. Saçlarınız için hazırlanmış doğal maskeler ile bakım yapabilirsiniz. Maske seçiminizi yaparken mutlaka saç türünüz için uygun olmasına dikkat edin.
Yazar
Yayınlayan
Neo Hair
Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz