02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saçlarınızı Besleyen Maskelerle Tanışın

Saçlarınızı Besleyen Maskelerle Tanışın

Saçlarınızın bakımlı ve parlak mı gözükmesini istiyorsunuz? Saçlarınızı besleyen kremlerle tanışın ve hayal ettiğiniz saç görünümüne kısa sürede ulaşın. Farklı krem seçenekleri içinden sizin saç tipinize en uygun olan kremi alarak, saç bakımı yapabilirsiniz. Bu sayede ideal saç görüntüsünde kısa sürede ulaşabilir ve güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz.

1- Kuru Saçlar İçin Bakım Kremleri

Bakım kremlerine en çok ihtiyaç duyan saç tipinin kuru saçlar olduğunu söyleyebiliriz. Saçlarınızı nemlendirmek için saç besleyici saç kremleri kullanabilirsiniz. Bakım kremleri içinden hoş kokulu olanları, yarım yağlı olanları seçilebilirsiniz. Direkt olarak saçlarınızın uçlarına uygulayarak, saçlarınızı beslenmesini sağlayın. Saç kremlerini yoğun sürmeyin ya da saç köklerine uygulamayın. Bu gibi uygulamalar saç yapınıza ve saç köklerine zarar verebiliyor.

2- Yağlı Saçlar İçin Bakım Kremleri

Saçlarınızın kısa süre içinde yağlanıyor olması da aslında bir problemdir. Saçlarınızı beslemek için kullanacağınız kremin bu sebeple yağlı olmasından kaçının. Direkt olarak saçınızın ihtiyaç duyduğu vitaminlerin krem yolu ile saçınıza ulaştırılması açısından içeriğin vitaminli olmasına dikkat edin. Vitamin içerikli saç kremleri sayesinde saçınıza ihtiyaç duyduğu takviyeyi bu yoldan da sağlayabilirsiniz.

3- Saç Uçları İçin Kremler

Saç uçları için kremler adı altında ulaşabileceğiniz çok sayıda krem olacaktır. Uçlara uygulamanız için geliştirilmiş olan bu kremlerin minimum düzeyde uygulanması gerektiğini unutmayın. Saçlarınızın beslenmesi, parlak gözükmesi bu kremler sayesinde olacak.

4- Duşta Kullanın Saç Kremleri

Duşta kullanılan saç kremleri sayesinde dolaşan saçlarınızın anında açılmasını sağlayacaksınız. Bu sayede saçlarınızın kopmalarının da önüne geçeceksiniz. Saç bakımı için mutlaka duş sırasında kullanılan saç kremlerini de tercih etmelisiniz. Saçlarınızı beslemek açısından önemli bir tercihtir.
Yukarıda verilen saç kremleri ile saç bakımınızı yapabilirsiniz. Seçilen saç kreminin sizin saç tipiniz için uygun olması durumunda, bakımınızın rahatça yapılması mümkündür. Bakım sayesinde saçların kusursuz gözükmesi mümkün olacak. Saçlarınızı besleyen kremlerle tanışarak, hayal ettiğiniz bakımlı, parlak, gür saçlara kavuşmanız mümkün olacaktır. Krem kullanın.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz