02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Saçlarınızın Hızlı Uzaması İçin 7 Efsanevi Yöntemi Uygulayınız.

Saçlarınızın Hızlı Uzaması İçin 7 Efsanevi Yöntemi Uygulayınız.

Saçlarınızı kestirdikten sonra pişman mı oldunuz? Saçların hızlı uzaması için verilen 7 efsanevi yöntemi deneyerek, saçlarınızın hızla uzamasını sağlayabilirsiniz.

Aşağıda verilen yöntemleri kullanarak, kısa saçlarınızın kısa süre içinde uzamasını sağlayın.

1- Keratin Bakımı

Saç uzatmak söz konusu olduğunda ilk akla gelen, keratin bakımı olur. Sahip olduğu içeriği sayesinde, kullanarak saçlarınızın uzamasını sağlayabilirsiniz. Saç diplerini besleyen özelliğe sahip olduğundan, direkt olarak uzamanın mümkün olduğunu göreceksiniz. Keratin bakımı yaparak, saçlarınızın olağan uzama seyrinden çok daha hızlı şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz.

2- Keratin Bulunan Şampuanlar

Kısa sürede uzatmak istediğiniz saçlarınız için keratin bulunan şampuanları tercih etmelisiniz. Şampuanların içeriklerini okuyarak, direkt olarak bu maddenin içerik içinde yer alması durumunda, saçlarınızı uzatmak üzere kullanabilirsiniz. Düzenli şekilde saçlarınızı bu şampuan ile yıkayarak saç köklerinizin beslenmesini sağlayabilirsiniz.

3- Zeytinyağı Kürü

Saçı hızla uzatan kürler arasında zeytinyağı kürü bulunuyor. Zeytinyağının – limon suyu – badem yağı ile karıştırılması ile kürü hazırlayabilirsiniz. Bir çay bardağı zeytinyağı, 2 yemek kaşığı badem yağı, yarım limon suyu ile zeytinyağı kürünü hazırlayın. Saç diplerinize pamuk yardımı ile uygulayın. Ardından 30 dakika bekletin ve yıkayın.

4- Saçların Uçlarının Kesilmesi

Saçlarımın uzaması için ne yapmalıyım diyen birine çözüm olarak kırıklarını düzenli olarak aldırması gerektiğini söyleyebiliriz. Her ne kadar inandırıcı gelmese de saçlarınızın kesilmesi, sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağladığınızdan hızla saçınız uzar.

5- Saç Uzatan Saç Maskeleri

Saç maskeleri ile saçınızın uzaması mümkün. Maskeleri saç uzaması için özel olanlarından seçin.

6- Soğuk Su Uygulaması

Duştan çıkmadan önce mutlaka saçlarınızı son olarak soğuk su ile yıkayın.

7- Saç Masajı

Saçlarınızın uzaması için duş sırasında saç diplerine masaj yapın.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz