02122962626
info@neohair.com.tr
Hemen Ara Whatsapp   Randevu

Şaşırtıcı Güzellik İpuçları

Şaşırtıcı Güzellik İpuçları

Çoğu kadının güzel ve genç görünmek için kullandığı birçok güzellik ürünü bulunuyor. Ancak biz sizin için doğal yöntemlerle muhteşem görünebileceğinizi araştırdık;

Bakımlı ve Hoş Duran Saçlar
Eğer yağlı saçlarınız varsa, basit yemek tuzu veya daha da iyisi, deniz tuzu ihtiyacınız olan şeydir. Şampuanınıza 2-3 çorba kaşığı ekleyin. Saç köklerinizin uzun süre temiz kaldığını ve saçlarınızın uzun süre temiz kaldığını göreceksiniz.
Göz Alıcı Kalın Kaş ve Kirpikler İçin
Eski maskara şişenizi atmayın yıkayın. İçine 1/4 oranında hint yağı, aloe vera ve ve 1/2 oranında E vitamini koyun, karıştırın. Yatmadan önce bir ay boyunca her gece uygulayın. Kirpiklerinizin çoğaldığını ve güçlendiğini göreceksiniz.

Göz Altındaki Morluklar İçin
İçtiğiniz kahvenin telvesini hindistancevizi yağı ile karıştırın. 15 dakika boyunca gözünüzün altındaki deriye uygulayın. Bu maskeyi haftada 3-4 kez uygulayın.
Güçlü ve Hızlı Uzayan Tırnaklar İçin
Birkaç damla lavanta yağı, hindistancevizi yağı ve balı karıştırın. Ve tırnaklarınıza uygulayın. Daha kullanışlı hale getirmek için kullanılmış bir oje şişesi içine dökebilirsiniz.
Siyah Noktalar İçin
Burun ya da çenenizdeki siyah noktalardan sıkıldıysanız, basit bir maske yapın: 1 çay kaşığı ılık su, 1 yemek kaşığı un ve 1 tatlı kaşığı balı karıştırın. Bu karışıma pamuklu bir bez parçasını batırın. Siyah nokta olan bölgeye 10-15 dakika uygulayın.
Topuk Çatlakları İçin
2 bardak ılık su alın, 1/2 bardak kabartma tozu ve 1 bardak sirke ekleyin. Bu karışımda ayaklarınızı 15-20 dakika bekletin sonra bir havluyla kurulayın ardından krem uygulayın.
Güneş Yanığı İçin
Bir kabartma tozu çözeltisi cildi sakinleştirmeye ve güneş yanığından kaynaklanan kızarıklıktan kurtulmaya yardımcı olur. Biraz su ile kabartma tozunu karıştırın ağrılı alanda 10-15 dakika bekletin.

Protez Saç Oylama 5 / 5 Yıldız 5 Görüş. | Görüşleriniz